Klaukkala

No opening hours found

Opening hours this week


, 01800 Nurmijärvi (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 040 317 2550 / Telephone
Phone icon 040 317 2550 / Lainaustoimisto
Phone icon (09) 2500 2553 / Lainaustoimisto (fax)
Phone icon 040 317 2552 / Neuvonta / tietopalvelu
Phone icon (09) 2500 2553 / Neuvonta / tietopalvelu (fax)
Phone icon 040 317 2550 / Aineiston uusinta
Mail address
P.O. Box 84
01801
E-mail
klaukkala.kirjasto@nurmijarvi.fi
 
Personnel
Mirkka Alanko / Kirjastovirkailija
  mirkka.alanko@nurmijarvi.fi
Raija Elg / Kirjastovirkailija
  raija.elg@nurmijarvi.fi
Virpi Eriksson / Kirjastoapulainen
Tuula Helve / Kirjastovirkailija
  tuula.helve@nurmijarvi.fi
Tuuli Ikonen / Kirjastovirkailija
  tuuli.ikonen@nurmijarvi.fi
Anu Kalliola / kirjastopäällikkö vs.
  anu.kalliola@nurmijarvi.fi
Pirkko Karjalainen / Kirjastovirkailija
  pirkko.karjalainen@nurmijarvi.fi
Eeva-Liisa Koski / Kirjastonhoitaja
  eeva-liisa.koski@nurmijarvi.fi
Anne Kurppa / Kirjastovirkailija
  anne.kurppa@nurmijarvi.fi
Ulla Myrskog / Kirjastovirkailija
  ulla.myrskog@nurmijarvi.fi
Sirpa Pökkä / Kirjastonhoitaja
  sirpa.pokka@nurmijarvi.fi
Anne Sirainen / kirjastovirkailija
  anne.sirainen@nurmijarvi.fi
Library consortium
RATAMO
Additional info

last modified: 2017-05-23T00:01:14