Klaukkala

No opening hours found

Opening hours this week


, 01800 Nurmijärvi (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 040 317 2550 / Telephone
Phone icon 040 317 2552 / Neuvonta / tietopalvelu
Mail address
P.O. Box 84
01801
E-mail
klaukkala.kirjasto@nurmijarvi.fi
 
Personnel
Mirkka Alanko / Kirjastovirkailija
  mirkka.alanko@nurmijarvi.fi
Raija Elg / Kirjastovirkailija
  raija.elg@nurmijarvi.fi
Virpi Eriksson / Kirjastoapulainen
Outi Hankala / Kirjastovirkailija
  outi.hankala@nurmijarvi.fi
Tuula Helve / Kirjastovirkailija
  tuula.helve@nurmijarvi.fi
Anu Kalliola / kirjastonhoitaja
  anu.kalliola@nurmijarvi.fi
Pirkko Karjalainen / Kirjastovirkailija
  pirkko.karjalainen@nurmijarvi.fi
Katja Korkeila / kirjastonhoitaja
  katja.korkeila@nurmijarvi.fi
Eeva-Liisa Koski / Kirjastonhoitaja
  eeva-liisa.koski@nurmijarvi.fi
Anne Kurppa / Kirjastovirkailija
  anne.kurppa@nurmijarvi.fi
Ulla Myrskog / Kirjastovirkailija
  ulla.myrskog@nurmijarvi.fi
Katri Rahkola / Kirjastopäällikkö
  katri.rahkola@nurmijarvi.fi   Phone icon 040 317 2551
Anne Sirainen / kirjastovirkailija
  anne.sirainen@nurmijarvi.fi
Library consortium
RATAMO-kirjastot
Additional info

last modified: 2017-12-16T00:01:15