Kokkola city library

No opening hours found

Opening hours this week


Isokatu 3, 67100 Kokkola (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 040 806 5124 / Lending
Phone icon 040 806 5123 / Children and young people
Phone icon 040 806 5142 / Information
Phone icon 040 806 5127 / Newspapers and magazines
Phone icon 044 780 9564 / Public relations
Phone icon 040 806 5127 / Vahtimestari
Phone icon 040 806 5124 / Renew
Phone icon 040 806 5124 / Reservation
Phone icon 040 806 5142 / Hankintaehdotukset
Phone icon 040 806 5127 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon 040 806 5127 / Lehtisali
Phone icon (06) 828 9571 / Fax
Mail address
Isokatu 3
67100 Kokkola
E-mail
kokkolan.kirjasto@kokkola.fi
Built:1999
Architect:Nils-Erik Stenman
 
Personnel
Terhi Aro-Pollari / palveluesimies
  terhi.aro-pollari@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5137
Susann Forsberg / kirjastotoimen johtaja
  susann.forsberg@kokkola.fi   Phone icon 044 780 9564
Erja Kallioinen / osastonjohtaja
  erja.kallioinen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5128
Inger Kankkonen / osastonjohtaja
  inger.kankkonen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5126
Liisa Kivioja / palvelusihteeri
  liisa.kivioja@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5140
Riitta Lahtonen / kirjastovirkailija
  riitta.lahtonen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5129
Helinä Mustajärvi / kirjastovirkailija
  helina.mustajarvi@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5130
Asta Märsy-Kiviniemi / osastonjohtaja
  asta.marsy-kiviniemi@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5134
Päivi Pajala / kirjastonhoitaja
  paivi.pajala@kokkola.fi   Phone icon 040 489 2342
Pirjo Pellinen / osastonjohtaja
  pirjo.pellinen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5265
Hanna Saarimaa / kirjastonhoitaja
  hanna.saarimaa@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5132
Kristiina Sneck / kirjastovirkailija
  kristiina.sneck@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5136
Varpu Suomala / kirjastovirkailija
  varpu.suomala@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5129
Sirpa Tuomisto / erikoiskirjastonhoitaja
  sirpa.tuomisto@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5139
Library consortium
Anders
Additional info

last modified: 2017-09-20T00:02:03