Linnavuori

Self service


Opening hours this week


Linnavuorentie 12, 37240 Nokia (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 050 395 6172 / Adults
Mail address
P.O. Box 47
37101
E-mail
linnavuorenkirjasto@nokiankaupunki.fi
Built:2011
Architect:Pekka Koli
 
Services
Exhibition room room
Personnel
Ari Leppänen / kirjastovirkailija
  ari.leppanen@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 6172
Personnel of same organisation level
Ari Boman / kirjastovirkailija-kuljettaja
  ari.boman@nokiankaupunki.fi   Phone icon 040-779 9054
Päivi Gullman / palvelusihteeri
  paivi.gullman@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8822
Jarna Hara / vastaava erikoiskirjastonhoitaja
  jarna.hara@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 6251
Jaana Kakkonen / kirjastovirkailija
  jaana.kakkonen@nokiankaupunki.fi   Phone icon 040-133 4122
Arja Kangaspunta / erikoiskirjastonhoitaja
  arja.kangaspunta@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 8701
Päivi Kari / informaatikko
  paivi.kari@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 8821
Tarja Korpi / palvelusihteeri
  tarja.korpi@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8824
Marjo Laakkonen / erikoiskirjastonhoitaja
  marjo.laakkonen@nokiankaupunki.fi   Phone icon 040-133 4122
Maria Lahti / erikoiskirjastonhoitaja
  maria.lahti@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8822
Outi Laurila / kirjastovirkailija-kuljettaja
  outi.laurila@nokiankaupunki.fi   Phone icon 040-779 9054
Ari Leppänen / kirjastovirkailija
  ari.leppanen@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 6172
Airi Nummelin / kirjastopalvelupäällikkö
  airi.nummelin@nokiankaupunki.fi   Phone icon 044-906 1232
Matti Pajuniemi / erikoiskirjastonhoitaja
  matti.pajuniemi@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 6216
Maarit Polviander / kirjastovirkailija
  maarit.polviander@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8824
Teija Ruuhikorpi / kirjastovirkailija
  teija.ruuhikorpi@nokiankaupunki.fi   Phone icon 040 133 4405
Marika Wallenius / kirjastovirkailija
  marika.wallenius@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 8822
Library consortium
PIKI
Additional info

last modified: 2017-12-12T00:02:55