Pääkirjasto

No opening hours found

Opening hours this week


, 04600 Mäntsälä (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 040 314 5376 / Telephone
Phone icon 040 314 5379 / Telephone
Phone icon 040 314 5381 / kirjastopalvelujohtaja Anu Järvi-Uutela
Mail address
Urheilutie 4 B
04600
E-mail
kirjasto@mantsala.fi
 
Personnel
Carita Friberg / kirjastonhoitaja
  carita.friberg@mantsala.fi
Maj-Lis Huikkola / kirjastovirkailija
  maj-lis.huikkola@mantsala.fi
Liisa Isomursu / kirjastonhoitaja
  liisa.isomursu@mantsala.fi
Eeva Jokiperä / erikoiskirjastovirkailija
  eeva.jokipera@mantsala.fi
Anu Järvi-Uutela / kirjastopalvelujohtaja
  anu.jarvi-uutela@mantsala.fi
Anne Karjalainen / kirjastovirkailija (opiskelija)
  anne.karjalainen@mantsala.fi
Riitta Manninen / kirjastonhoitaja
  riitta.manninen@mantsala.fi
Tarja Pulkkinen / kirjastovirkailija
  tarja.pulkkinen@mantsala.fi
Elina Uotila / vs. kirjastonhoitaja
  elina.uotila@mantsala.fi
Library consortium
Kirkes
Established year
1847
Additional info

last modified: 2017-04-28T00:01:14