Pääkirjasto

No opening hours found

Opening hours this week


, 13720 Hattula (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 050 509 0335 / Telephone
Phone icon (03) 637 1448 / Fax
Mail address
Kauppatie 3
13720
E-mail
hattulan.kirjasto@hattula.fi
 
Personnel
Liisa Jenu / Kirjastovirkailija
  liisa.jenu@hattula.fi   Phone icon 050 5090 103
Kari Koivisto / kirjastoautonkuljettaja
  kari.koivisto@hattula.fi   Phone icon 050 3710 528
Raija Linna / Kirjastovirkailija
  raija.linna@hattula.fi   Phone icon 050 5090 323
Minna Linna-Vuori / Kirjastonhoitaja, vt. kirjasto- ja kulttuuritoimenjohtaja
  minna.linna-vuori@hattula.fi   Phone icon 050 5522 896
Pilvi Mikkola / Kirjastoapulainen
  pilvi.mikkola@hattula.fi   Phone icon 050 4698 479
Jaana Saari / Palveluneuvoja, Kunnan palvelupiste
  jaana.saari@hattula.fi   Phone icon 050 5778 722
Riikka-Liisa Salmia / Kirjastovirkailija
  riikka-liisa.salmia@hattula.fi   Phone icon 050 5090 324
Sari Tilder / Kirjastovirkailija
  sari.tilder@hattula.fi   Phone icon 0503508229
Library consortium
VANAMO
Established year
1857
Additional info

last modified: 2017-08-22T00:02:47