Pääkirjasto

No opening hours found

Opening hours this week


, 28101 Pori (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon (02) 621 1100 / Telephone
Phone icon 044 701 5819 / Children and young people
Phone icon 044 701 5810 / Adults
Phone icon 044 701 5817 / Renew
Phone icon 044 701 5810 / Reservation
Phone icon 044 701 5815 / Reservations for Internet workstations
Phone icon 044 701 5815 / Lending
Phone icon 044 701 5823 / Music
Phone icon 044 701 5822 / Newspapers and magazines
Phone icon 044 701 5845 / Satakunta-osasto
Phone icon 044 701 5891 / Atk-vastaava_en
Phone icon 044 701 5838 / Acquisition Request
Phone icon 044 701 5834 / Reservation for library rooms and exhibition space
Phone icon 044 701 5838 / Luettelointiosasto
Phone icon 044 701 5840 / Sivukirjasto-osasto
Phone icon 044 701 5810 / Information
Phone icon 044 701 5847 / Kaukopalvelu kirjastoille, seutulainat
Phone icon 044 701 5810 / Kaukopalvelu henkilöasiakkaille
Mail address
P.O. Box 200
28101
E-mail
kirjasto@pori.fi
Built:1976
 
Library catalogue
http://www.satakirjastot.fi
Homepage

Services
Meeting room room
  • 69,11 € / pv + alv 24 % tai 20,32 € / h + alv 24 %
Personnel
Heikki Erkinaro / Kirjastonhoitaja
  heikki.erkinaro@pori.fi
Maiju Harju / Kirjastonhoitaja
  maiju.harju@pori.fi   Phone icon 044 701 5819
Kirsi-Marja Heikkinen / Kirjastovirkailija
  kirsi-marja.heikkinen@pori.fi
Marianne Helander / Kirjastovirkailija
  marianne.helander@pori.fi
Satu Hollman / Kirjastovirkailija
  satu.hollman@pori.fi
Hannele Huhtanen / Kirjastovirkailija
Asko Hursti / Kirjastotoimenjohtaja
  asko.hursti@pori.fi   Phone icon 044 701 5829
Maarit Jantunen / kirjastovirkailija
  maarit.jantunen@pori.fi
Minna Juhola / Kirjastonhoitaja
  minna.juhola@pori.fi
Satu Järvi / Kirjastovirkailija
  satu.jarvi@pori.fi
Nina Järviluoma / Kirjastonhoitaja
  nina.jarviluoma@pori.fi
Merja Kalliomäki / Osastonjohtaja
  merja.kalliomaki@pori.fi
Kati Kallionpää / Toimistonhoitaja
  kati.kallionpaa@pori.fi   Phone icon 044 701 5828
Minna Kataja / Kirjastovirkailija
  minna.kataja@pori.fi   Phone icon 044 701 5847
Paula Kauppila / Kirjastotoimen apulaisjohtaja
  paula.kauppila@pori.fi   Phone icon 044 701 5827
Olli Ketola / Kirjastovirkailija
  olli.ketola@pori.fi
Satu Koivukari / Kirjastovirkailija
  satu.koivukari@pori.fi
Kaija Koivula / Kirjastovirkailija
  kaija.koivula@pori.fi
Pertti Lahdenmäki / Tietopalveluvirkailija
  pertti.lahdenmaki@pori.fi
Marja Luukkonen / kirjastovirkailija
  marja.luukkonen@pori.fi
Päivi Marjamäki / Kirjastovirkailija
  paivi.marjamaki@pori.fi
Riitta Mäkelä / Kirjastonhoitaja
  riitta.makela@pori.fi
Riitta Mäkinen / Kirjastovirkailija
  riitta.makinen@pori.fi
Elina Nikola / Palveluvastaava
  elina.nikola@pori.fi   Phone icon 044 - 701 5872
Elise Nuotio / Informaatikko
  elise.nuotio@pori.fi
Sari Pajunen / Kirjastonhoitaja
  sari.pajunen@pori.fi
Arja Palonen / Kirjastonhoitaja
Marketta Pennanen-Virhiä / Kirjastonhoitaja
  marketta.pennanen-virhia@pori.fi
Jukka Pesola / Atk-tukihenkilö
  jukka.pesola@pori.fi
Anne Pihl / Kirjastovirkailija
  anne.pihl@pori.fi
Pirjo Pitko / Kirjastonhoitaja
  pirjo.pitko@pori.fi
Tarja Puodinketo / Kirjastonhoitaja
  tarja.puodinketo@pori.fi
Inna Ruskokivi / Kirjastonhoitaja
  inna.ruskokivi@pori.fi
Eila Salmi / Kirjastovirkailija
  eila.salmi@pori.fi
Henry Salminen / Vahtimestari
  henry.salminen@pori.fi
Ulla Salminen / Kirjastovirkailija
  ulla.salminen@pori.fi
Vesa Taimi / informaatikko
  vesa.taimi@pori.fi   Phone icon 044 701 5891
Päivi Taipalmaa / Kirjastovirkailija
  paivi.taipalmaa@pori.fi
Nina Vaahtera / Kirjastovirkailija
  nina.vaahtera@pori.fi
Leena Vainikainen / Kirjastonhoitaja
  leena.vainikainen@pori.fi
Johanna Vento / Kirjastonhoitaja
  johanna.vento@pori.fi
Elise Vieremä-Sarr / kirjastovirkailija
  elise.vierema@pori.fi
Kersti Vigand / Kirjastonhoitaja
  kersti.vigand@pori.fi
Library consortium
Satakirjastot
Additional info

last modified: 2017-05-29T00:01:14