Pyhäselkä library

Self service


Opening hours this week


, 82200 Joensuu (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 050 315 6596 / Tel.
Phone icon 050 315 6595 / Library director
Mail address
Opettajantie 3 a
82200
E-mail
pyhaselankirjasto@jns.fi
 
Library catalogue
http://vaarakirjastot.fi
Homepage
Personnel
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@jns.fi   Phone icon 050 315 6595
Tuovi Simonen / kirjastovirkailija
  tuovi.simonen@jns.fi   Phone icon 050 315 6596
Juhani Tiainen / kirjastovirkailija
  juhani.tiainen@jns.fi   Phone icon 050 315 6596
Personnel of same organisation level
Merja Eronen / kirjastovirkailija
  merja.eronen@jns.fi   Phone icon 050 315 6598
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@jns.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@jns.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / Kirjastonjohtaja
  irina.halminen@jns.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / Kirjastonjohtaja
  irina.halminen@jns.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@jns.fi   Phone icon 050 315 6595
Sirpa Havukainen / kirjastovirkailija
  sirpa.havukainen@jns.fi   Phone icon 050 380 2408
Riitta-Mari Hiltunen / kirjastovirkailija
  riitta-mari.hiltunen@jns.fi   Phone icon 050 441 6274
Paula Hirvonen / kirjastovirkailija
  paula.hirvonen@jns.fi   Phone icon 050 443 3113
Jukka Honkanen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  jukka.honkanen@jns.fi   Phone icon 050 514 6000
Henna Honkanen / kirjastovirkailija
  henna.honkanen@jns.fi   Phone icon 050 380 2411
Jari Huovinen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  jari.huovinen@jns.fi   Phone icon 0500 183 016
Sirkku Häyhä-Karmakainen / kirjastonhoitaja
  sirkku.hayha-karmakainen@jns.fi   Phone icon 050 433 9785
Saila Ikonen / kirjastovirkailija
  saila.ikonen@jns.fi   Phone icon 050 431 4921
Roosa Immonen / kirjastovirkailija
  roosa.immonen@jns.fi   Phone icon 050 443 3113
Satu Issakainen / kirjastovirkailija
  satu.issakainen@jns.fi   Phone icon 050 441 2249
Heli Itkonen-Vesa / erikoiskirjastonhoitaja
  heli.itkonen-vesa@jns.fi   Phone icon 050 442 5773
Tatu Kaihua / kirjastovirkailija
  tatu.kaihua@jns.fi   Phone icon 050 405 8914
Riitta Kangas / palvelupäällikkö
  riitta.kangas@jns.fi   Phone icon 050 310 4914
Anneli Karhu / toimistosihteeri
  anneli.karhu@jns.fi   Phone icon 050 441 1520
Henna Karttunen / kirjastovirkailija
  henna.karttunen@jns.fi   Phone icon 050 443 3113
Suvi Katves / kirjastonhoitaja
  suvi.katves@jns.fi   Phone icon 050 443 3113
Leena Kettunen / kirjastovirkailija
  leena.kettunen@jns.fi   Phone icon 050 401 5298
Arja Kiiskinen / kirjastovirkailija
  arja.kiiskinen@jns.fi   Phone icon 050 330 4017
Päivi Kiiskinen-Mustonen / kirjastonhoitaja
  paivi.kiiskinen@jns.fi   Phone icon 050 315 6996
Olli-Antti Kivilahti / järjestelmänkehittäjä
  olli-antti.kivilahti@jns.fi   Phone icon 050 430 1085
Päivi Knuutinen / kirjastovirkailija
  paivi.knuutinen@jns.fi   Phone icon 050 441 2247
Liisa Konttinen / kirjastoavustaja
  liisa.konttinen@jns.fi   Phone icon 050 315 6591
Merja Koponen / Kirjastovirkailija
  merja.koponen@jns.fi   Phone icon 050 310 9669
Jarmo Koskimies / kirjastovirkailija
  jarmo.koskimies@jns.fi   Phone icon 050 441 2249
Ulla Kröger / kirjastovirkailija
  ulla.kroger@jns.fi   Phone icon 050 330 4156
Anita Kuronen / toimistosihteeri
  anita.kuronen@jns.fi   Phone icon 050 443 4008
Eeva-Liisa Kuusisto / kirjastovirkailija
  eeva-liisa.kuusisto@jns.fi   Phone icon 050 405 8914
Tuula Laaksonen / kirjastovirkailija
  tuula.laaksonen@jns.fi   Phone icon 050 406 5992
Martti Laukkanen / kirjastovirkailija
  martti.laukkanen@jns.fi   Phone icon 050 592 8126
Satu Leppänen / kirjastoavustaja
  satu.leppanen@jns.fi   Phone icon 050 315 6591
Satu Lihavainen / palvelupäällikkö
  satu.lihavainen@jns.fi   Phone icon 050 315 6588
Vesa Liminka / kirjastonjohtaja
  vesa.liminka@jns.fi   Phone icon 050 432 3294
Vesa Liminka / Kirjastonjohtaja
  vesa.liminka@jns.fi   Phone icon 050 432 3294
Vesa Liminka / kirjastonjohtaja
  vesa.liminka@jns.fi   Phone icon 050 432 3294
Eija Marjomaa / kirjastovirkailija
  eija.marjomaa@jns.fi   Phone icon 050 330 4349
Hanna Mielonen / tp. kirjastovirkailija (31.5.2018 saakka)
  hanna.mielonen@jns.fi   Phone icon 050 310 9760
Tiina Muikku / kirjastovirkailija
  tiina.muikku@jns.fi   Phone icon 050 330 4349
Sirkku Mustalahti / kirjastonjohtaja
  sirkku.mustalahti@jns.fi   Phone icon 050 315 6593
Merja Mustonen / kirjastonjohtaja
  merja.mustonen@jns.fi   Phone icon 050 337 8460
Ari Mäkiranta / kirjastonjohtaja
  ari.makiranta@jns.fi   Phone icon 050 330 3927
Marjo Nevalainen / kirjastovirkailija
  marjo.nevalainen@jns.fi   Phone icon 050 441 6274
Kirsti Niemeläinen / kirjastovirkailija
  kirsti.niemelainen@jns.fi   Phone icon 050 441 6274
Kirsi Nieminen / kirjastovirkailija
  kirsi.nieminen@jns.fi   Phone icon 050 330 4156
Jouni Nylund / kirjastovirkailija-kuljettaja
  jouni.nylund@jns.fi   Phone icon 040 037 4756
Tanja Nyman / kirjastonjohtaja
  tanja.nyman@jns.fi   Phone icon 044 755 9298
Miia Oksman / kirjastovirkailija
  miia.oksman@jns.fi   Phone icon 050 442 0096
Markku Palola / vahtimestari
  markku.palola@jns.fi   Phone icon 050 343 7845
Sirpa Parkkinen / kirjastovirkailija
  sirpa.parkkinen@jns.fi   Phone icon 050 311 6358
Jonna Pennanen / kirjastovirkailija
  jonna.pennanen@jns.fi   Phone icon 050 330 4017
Sirpa Pesonen / kirjastovirkailija
  sirpa.pesonen@jns.fi   Phone icon 050 592 8126
Katri Pesonen / informaatikko
  katri.pesonen@jns.fi   Phone icon 050 309 2591
Katri Piepponen / informaatikko
  katri.piepponen@jns.fi   Phone icon 050 433 9852
Leena Pirkanaho / kirjastonhoitaja
  leena.pirkanaho@jns.fi   Phone icon 050 405 8914
Pirjo Pulkkinen / kirjastovirkailija
  pirjo.pulkkinen@jns.fi   Phone icon 050 431 4921
Tuija Purmonen / kirjastovirkailija
  tuija.purmonen@jns.fi   Phone icon 050 441 6274
Jukka Puustinen / kirjastovirkailija
  jukka.puustinen@jns.fi   Phone icon 050 443 5001
Ulla Pötsönen / informaatikko
  ulla.potsonen@jns.fi   Phone icon 050 309 2591
Sari Pöyhönen / kirjastovirkailija
  sari.poyhonen@jns.fi   Phone icon 050 310 9669
Eija Rajamäki / kirjastovirkailija
  eija.rajamaki@jns.fi   Phone icon 050 469 8722
Auli Rantasalo / kirjastovirkailija
  auli.rantasalo@jns.fi   Phone icon 050 310 9746
Asko Reittu / vahtimestari
  asko.reittu@jns.fi   Phone icon 050 343 7845
Mari Rintala / kirjastonhoitaja
  mari.rintala@jns.fi   Phone icon 050 443 5899
Mari Rintala / lasten- ja nuortenkirjastonhoitaja
  mari.rintala@jns.fi   Phone icon 050 443 5899
Ritva Ronkainen / kirjastovirkailija
  ritva.ronkainen@jns.fi   Phone icon 050 315 6594
Kirsti Rummukainen / kirjastovirkailija
  kirsti.rummukainen@jns.fi   Phone icon 050 441 2246
Lahja Ruottinen / kirjastovirkailija
  lahja.ruottinen@jns.fi   Phone icon 050 315 6590
Seija Salminen / erikoiskirjastonhoitaja
  seija.salminen@jns.fi   Phone icon 050 315 6599
Soila Salo / kirjastovirkailija
  soila.salo@jns.fi   Phone icon 050 443 1197
Markku Sarlund / informaatikko
  markku.sarlund@jns.fi   Phone icon 050 919 6248
Tiina Seppänen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  tiina.seppanen@jns.fi   Phone icon 050 018 3016
Tuovi Simonen / kirjastovirkailija
  tuovi.simonen@jns.fi   Phone icon 050 315 6596
Heidi Sivonen / kirjastovirkailija
  heidi.sivonen@jns.fi   Phone icon 050 380 2411
Marja Soisalo / kirjastovirkailija
  marja.soisalo@jns.fi   Phone icon 050 315 6600
Kai Sormunen / informaatikko
  kai.sormunen@jns.fi   Phone icon 050 406 5334
Marjatta Sorsa / kirjastovirkailija
  marjatta.sorsa@jns.fi   Phone icon 050 441 2249
Ulla Suhonen / kirjastovirkailija
  ulla.suhonen@jns.fi   Phone icon 050 442 0096
Noora Tervola / kirjastovirkailija
  noora.tervola@jns.fi   Phone icon 050 315 6594
Juhani Tiainen / kirjastovirkailija
  juhani.tiainen@jns.fi   Phone icon 050 315 6596
Anniina Tikkanen / kirjastovirkailija
  anniina.tikkanen@jns.fi   Phone icon 050 469 8722
Pekka Toivanen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  pekka.toivanen@jns.fi   Phone icon 050 592 8126
Timo Torvinen / kirjastonhoitaja
  timo.torvinen@jns.fi   Phone icon 0400172000
Riitta Tukiainen / palvelupäällikkö
  riitta.tukiainen@jns.fi   Phone icon 050 315 6592
Leena Turunen / kirjastovirkailija
  leena.a.turunen@jns.fi   Phone icon 050 401 5298
Riitta Vaittinen / erikoiskirjastonhoitaja
  riitta.vaittinen@jns.fi   Phone icon 050 443 3441
Anja Väisänen / kirjastovirkailija
  anja.vaisanen@jns.fi   Phone icon 050 330 4349
Merja Wasenius / kirjastovirkailija
  merja.wasenius@jns.fi   Phone icon 050 443 5001
Raili Westman-Tolvanen / kirjastoavustaja
  raili.westman-tolvanen@jns.fi   Phone icon 050 315 6591
Established year
1924
Additional info

last modified: 2017-12-15T00:02:57