Pääkirjasto

No opening hours found

Opening hours this week


, 26100 Rauma (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon (02) 834 4533 / Lending
Phone icon (02) 834 4536 / Children and young people
Phone icon (02) 834 4531 / Information
Phone icon (02) 834 4545 / Hankinta ja luettelointi
Phone icon (02) 834 4546 / Hankinta ja luettelointi
Phone icon (02) 834 4546 / Hankinta ja luettelointi faksi
Phone icon (02) 834 7189 / Caretaker
Phone icon (02) 834 4541 / Lehtilukusali
Phone icon (02) 834 4537 / Faksi
Phone icon (02) 834 4530 / Kirjastopalveluiden johtaja
Mail address
P.O. Box 292
26101
E-mail
kirjasto@rauma.fi
Built:2003
Architect:Arkkitehtitoimisto Lahdelma & Mahlamäki Oy
 
Library catalogue
http://www.satakirjastot.fi
Homepage
Personnel
Anne Alatalo / kirjastonhoitaja
  anne.alatalo@rauma.fi   Phone icon 02 834 4532
Marketta Haatainen / kirjastonhoitaja
  marketta.haatainen@rauma.fi   Phone icon 02 834 4546
Maria Hannula / kirjastovirkailija
  maria.hannula@rauma.fi   Phone icon 02 834 4558
Karri Hara / kirjastopalveluiden johtaja
  karri.hara@rauma.fi   Phone icon 02 834 4530
Ulla Havulinna / kirjastovirkailija
  ulla.havulinna@rauma.fi   Phone icon 02 834 4535
Maria Heikkilä / kirjastovirkailija
  maria.heikkila@rauma.fi   Phone icon 02 834 4541
Pirkko Helin / järjestelyapulainen
  pirkko.helin@rauma.fi   Phone icon 02 834 4535
Maisa Hyytinen / osastonjohtaja
  maisa.hyytinen@rauma.fi   Phone icon 02 834 4545
Jari Kankaanpää / osastonjohtaja
  jari.kankaanpaa@rauma.fi   Phone icon 02 834 4538
Johanna Kosonen / kirjastonhoitaja
  johanna.kosonen@rauma.fi   Phone icon 02 834 4540
Leena Lehtinen / kirjastonhoitaja
  leena.lehtinen@rauma.fi   Phone icon 02 834 4546
Seija Leino / kirjastovirkailija
  seija.leino@rauma.fi   Phone icon 02 834 4541
Leena Majasaari / kirjastovirkailija
  leena.majasaari@rauma.fi   Phone icon 02 834 4535
Panu-Jarkko Martikainen / kirjastovirkailija
  panu-jarkko.martikainen@rauma.fi   Phone icon 02 834 4535
Camilla Männistö / kirjastovirkailija
  camilla.mannisto@rauma.fi   Phone icon 02 834 4536
Jaana Paavola / kirjastovirkailija
  jaana.paavola@rauma.fi   Phone icon 02 834 4535
Tuija Pitkäkangas / kirjastovirkailija
  tuija.pitkakangas@rauma.fi   Phone icon 02 834 4536
Niko Rajakallio / kirjastomestari
  niko.rajakallio@rauma.fi   Phone icon 02 834 7189
Arja Rajala / kirjastonhoitaja
  arja.rajala@rauma.fi   Phone icon 02 834 4532
Seija Salo / kirjastonhoitaja
  seija.salo@rauma.fi   Phone icon 02 845 4568
Katriina Sarkkinen / kirjastonhoitaja
  katriina.sarkkinen@rauma.fi   Phone icon 02 834 4536
Anne-Maarit Siivonen / kirjastovirkailija, virkavapaalla
Mari Taneli / kirjastonhoitaja, virkavapaalla
Aulikki Vainio / kirjastovirkailija
  aulikki.vainio@rauma.fi   Phone icon 02 834 4539
Soile Viljanen / kirjastovirkailija
  soile.viljanen@rauma.fi   Phone icon 02 834 4546
Susanne Äijälä / kirjastonhoitaja
  susanne.aijala@rauma.fi   Phone icon 02 834 4558
Library consortium
Satakirjastot
Additional info

last modified: 2017-12-12T00:02:55