Main Library (Saarijärvi)

No opening hours found

Opening hours this week


, 43100 Saarijärvi (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 044 459 8257 / Telephone
Mail address
P.O. Box 131
43101
E-mail
kirjasto@saarijarvi.fi
 
Library catalogue
https://www.keskikirjastot.fi/
Homepage
Personnel
Harri Hunnakko / Kirjastovirkailija
  harri.hunnakko@saarijarvi.fi
Ilpo Koskela / Kirjastovirkailija
  ilpo.koskela@saarijarvi.fi
Hillevi Leppämäki / Kirjastovirkailija
  hillevi.leppamaki@saarijarvi.fi
Marja-Liisa Ronimus / Kirjastotoimenjohtaja (vapaalla)
  marja-liisa.ronimus@saarijarvi.fi   Phone icon 044 4598 258
Helvi Ruotsalainen / Kirjastovirkailija
  helvi.ruotsalainen@saarijarvi.fi
Taina Sarivaara / vs. kirjastotoimenjohtaja
  taina.sarivaara@saarijarvi.fi   Phone icon 044 4598 258
Jari Vainiomaa / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
Virpi Viiru / Kirjastonhoitaja
  virpi.viiru@saarijarvi.fi
Library consortium
Keski-kirjastot
Additional info

last modified: 2017-04-25T00:02:47