Tenala filialbibliotek

Self service


Opening hours this week


Pitäjäntie 12, 10520 Raasepori (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon (019) 289 2997 / Telephone
Mail address
Pitäjäntie 12
10520
E-mail
tenalabibliotek@raseborg.fi
 
Personnel
Zacharias Karlman / Kirjastovirkailija
  zacharias.karlman@raseborg.fi
Personnel of same organisation level
Viola Ahlfors / kanslisti
  viola.ahlfors@raseborg.fi
Carl-Magnus Blomberg / kirjastoautonkuljettaja
  carl-magnus.blomberg@raseborg.fi
Essi Gruborovics / kirjastonhoitaja
Yvonne Henriksson / kirjastonhoitaja
  yvonne.henriksson@raseborg.fi
Zacharias Karlman / Kirjastovirkailija
  zacharias.karlman@raseborg.fi
Anne-Maj Kevin / järjestelyapulainen / vahtimestari
Karita Lindgård /
Eva Ljungqvist / kirjastonhoitaja
  eva.ljungqvist@raseborg.fi
Gun-Britt Malmlund / vahtimestari
Matts Mannström / kirjastovirkailija
  matts.mannstrom@raseborg.fi
Dag Munsterhjelm / kirjastovirkailija
  dag.munsterhjelm@raseborg.fi
Ann-Kristin Nylund / Vastaava kirjastonhoitaja Karjaa
  aknylund@raseborg.fi
Camilla Rappe / kirjastonhoitaja
  camilla.rappe@raseborg.fi
Heidi Reinikainen / bibliotekarie
  heidi.reinikainen@raseborg.fi
Jan-Martin Rusell / vahtimestari
Ghita Stolpe-Peltomäki / kirjastonhoitaja
  ghita.stolpe-peltomaki@raseborg.fi
Lisa Strömsholm / Kirjastonhoitaja
  lisa.stromsholm@raseborg.fi
Ebba Wasström / kirjastovirkailija
Malin Wikström-Orre / kirjastonhoitaja
  malin.wikstrom-orre@novia.fi
Library consortium
Lukas
Additional info

last modified: 2017-09-21T00:02:03