Tervakosken kirjasto

Self service


Opening hours this week


, 12400 Janakkala (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon (019) 758 0700 / Telephone
Phone icon (019) 758 0700 / Adults
Phone icon (019) 758 0701 / Acquisition Request
Phone icon (019) 758 0700 / Renew
Phone icon (019) 758 0700 / Reservation
Phone icon (019) 758 0700 / Reservations for Internet workstations
Mail address
Kivimiehentie 2
12400
E-mail
tervakoski.kirjasto@janakkala.fi
 
Personnel
Taina Haukoranta / kirjastovirkailija
  taina.haukoranta@janakkala.fi   Phone icon (019) 758 0700
Hannele Kontio / kirjastovirkailija
  hannele.kontio@janakkala.fi   Phone icon (019) 758 0700
Personnel of same organisation level
Katri Hartojoki / kirjastovirkailija, määräaikainen
  katri.hartojoki@janakkala.fi   Phone icon 03-6801285
Taina Haukoranta / kirjastovirkailija
  taina.haukoranta@janakkala.fi   Phone icon (019) 758 0700
Kalervo Hämäläinen / kirjastovirkailija-kuljettaja, osa-aikainen
  kalervo.hamalainen@janakkala.fi   Phone icon 0500-213 216
Paula Jutila / erikoiskirjastonhoitaja
  paula.jutila@janakkala.fi   Phone icon 03-680 1387
Ulla Kapanen / kirjastovirkailija
  ulla.kapanen@janakkala.fi   Phone icon (03) 680 1840
Matti Karvinen / kirjastotoimenjohtaja
  matti.karvinen@janakkala.fi   Phone icon 03-680 1274
Hannele Kontio / kirjastovirkailija
  hannele.kontio@janakkala.fi   Phone icon (019) 758 0700
Päivi Kuusinen (poissa 30.6.2017 asti) / kirjastonhoitaja
Arto Myllymäki / kirjastovirkailija
  arto.myllymaki@janakkala.fi   Phone icon (03) 680 1286
Aila Palojärvi / kirjastoavustaja
  aila.palojarvi@janakkala.fi
Lauri Roine / erikoiskirjastonhoitaja
  lauri.roine@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1285
Sanna Salonen / erikoiskirjastonhoitaja
  sanna.salonen@janakkala.fi   Phone icon 03-680 1291
Tommi Toivanen / kirjastovirkailija, ma
  tommi.toivanen@janakkala.fi   Phone icon 0500-213 216, 019-758 0700
Marjukka Toivola / kirjastovirkailija
  marjukka.toivola@janakkala.fi   Phone icon (03) 680 1286
Maija Vahanta / kirjastovirkailija, osa-aikainen
  maija.vahanta@janakkala.fi   Phone icon (03) 680 1266
Library consortium
VANAMO
Additional info

last modified: 2017-03-23T00:01:52