Pääkirjasto

No opening hours found

Opening hours this week


Telephone numbers
Phone icon (09) 4258 3274 / Fax
Phone icon (09) 4258 3261 / Hankintaehdotukset
Phone icon (09) 4258 3181 / Lainaustoimisto
Phone icon (09) 4258 3220 / Neuvonta / tietopalvelu
Phone icon (09) 4258 3219 / Musiikkiosasto
Phone icon 044 767 4694 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon (09) 4258 3181 / Kaukopalvelu
Phone icon 044 042 1149 / Kirjastotoimenjohtaja
Mail address
Pisteenkaari 9
03100
E-mail
Vihdin.kunnankirjasto@vihti.fi
Built:1998
 
Library catalogue
https://lukki.finna.fi/
Homepage


Personnel
Anne Eriksson / kirjastovirkailija
  anne.eriksson@vihti.fi
Erkki Hipponen / kirjastonhoitaja
  erkki.hipponen@vihti.fi   Phone icon 044 7674692
Lotta Jansson / informaatikko
  lotta.jansson@vihti.fi   Phone icon 044 767 4694
Ilona Kataja / kirjastonhoitaja
  ilona.kataja@vihti.fi   Phone icon 09 4258 3181
Iina Merjankari / kirjastonhoitaja
  iina.merjankari@vihti.fi
Liisa Palomäki-Nieminen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Auli Peltola / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Janika Puolitaival / pedagoginen informaatikko
  janika.puolitaival@vihti.fi   Phone icon 044 767 4693
Tuija Raitanen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Maija Riekkinen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Pirkko Saastamoinen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Library consortium
Lukki-kirjastot
Additional info

last modified: 2017-05-30T00:02:00