Haapamäen kirjasto

Omatoimiaukioloajat


Aukioloajat tällä viikolla


Riihontie 15, 42800 Keuruu (Isompi kartta)

Saapumisohjeet (Matka.fi)

Pysäköinti: Asiakaspysäköintiä varten viisi paikkaa koulun etupihalla.

Puhelinnumerot
Phone icon 040 022 7090 / Puhelin
Postiosoite
Riihontie 15
42800 Haapamäki
Sähköposti
kirjasto.haapamaki@keuruu.fi
Rakennus: Haapamäen yhteiskoulun yläkoulu
 
Palvelut
Asiakastietokone laite
Kopiokone laite
  • kopioiden hinta 0,50 € / A4-sivu
Langaton verkko (Wi-Fi) palvelu
  • avoin, ei salasanaa
Henkilökunta
Sari Pekkala / kirjastonhoitaja
  sari.pekkala@keuruu.fi   Phone icon 0400 227090
Varpu Pessinen / kirjastovirkailija
  varpu.pessinen@keuruu.fi   Phone icon 0400 22 7090
Organisaation henkilöstö
Terttu Anttonen / Kirjastovirkailija/atk-vastaava
  terttu.anttonen@keuruu.fi   Phone icon 040 718 7604
Kirsti Heinonen / Kirjastovirkailija
  kirsti.heinonen@keuruu.fi   Phone icon 0400 208762
Johanna Hämäläinen / kirjastotoimenjohtaja
  johanna.hamalainen@keuruu.fi   Phone icon 0400 168415
Tiina Leppinen / kirjastonhoitaja
  tiina.leppinen@keuruu.fi   Phone icon 0400 208762
Pasi Mäkelä / kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  pasi.makela@keuruu.fi   Phone icon 040 841 9456
Sari Pekkala / kirjastonhoitaja
  sari.pekkala@keuruu.fi   Phone icon 0400 227090
Varpu Pessinen / kirjastovirkailija
  varpu.pessinen@keuruu.fi   Phone icon 0400 22 7090
Seija Rantanen / kirjastonhoitaja
  seija.rantanen@keuruu.fi   Phone icon 0400 208762
Hanne Rokkonen / kirjastovirkailija
  hanne.rokkonen@keuruu.fi   Phone icon 0400 208762
Seutuyhteistyö
Keski-kirjastot
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2016-12-11T00:02:34