Pietarsaaren kirjasto

Aukioloaikoja ei löytynyt

Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon (06) 786 3273 / Puhelin
Phone icon (06) 786 3280 / Lasten- ja nuortenosasto
Phone icon (06) 786 3273 / Neuvonta/tietopalvelu
Phone icon (06) 786 3532 / Sanoma- ja aikakauslehdet / uutisalue
Phone icon (06) 786 3272 / Lainaus
Phone icon (06) 786 3532 / Vahtimestari
Phone icon (06) 786 3273 / Aikuisten osasto
Phone icon (06) 786 3273 / Internet-laitteiden varaukset
Phone icon (06) 786 3512 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon (06) 786 3272 / Aineiston uusinta
Phone icon (06) 786 3272 / Aineiston varaaminen
Phone icon (06) 786 3275 / Kotipalvelu
Phone icon (06) 786 3725 / Atk-vastaava
Postiosoite
Runeberginkatu 12
68600 Pietarsaari
Sähköposti
biblioteket@jakobstad.fi
 
Aineistohaku, varaukset, omat lainat, uusiminen
http://www.fredrikabiblioteken.fi/
Verkkosivut
http://www.fredrikakirjastot.fi/
Henkilökunta
Tarja Ahonen / Toimistosihteeri
  tarja.ahonen@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3602
Åsa Enqvist / Vt. lasten- ja nuortenosaston johtaja
  asa.enqvist@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3512
Lina Granqvist Björkskog / Erikoiskirjastonhoitaja
  lina.granqvist-bjorkskog@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3725
Jeanette Hongisto-Mörk / Kirjastovirkailija
  jeanette.hongisto-mork@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3724
Annika Högväg / Aikuistenosaston johtaja
  annika.hogvag@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3276
Marika Isomäki / Kirjastovirkailija
  marika.isomaki@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3272
Annika Joensuu / Musiikkikirjastonhoitaja
  annika.joensuu@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3721
Sonja Julin / Kirjastonhoitaja
  sonja.julin@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3723
Gunilla Klockars-Othman / Kirjastonhoitaja
  gunilla.klockars-othman@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3275
Jenny Liljestrand / Kirjastovirkailija
  jenny.liljestrand@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3272
Marita Nyholm / Kirjastovirkailija
  marita.nyholm@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3272
Leif Storbjörk / Kirjastotoimenjohtaja
  leif.storbjork@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3274
Anne Unkuri / Kirjastovirkailija
  anne.unkuri@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3272
Johanna Vidjeskog / Vt. kirjastonhoitaja
  johanna.vidjeskog@jakobstad.fi   Phone icon (06) 786 3723
Seutuyhteistyö
Fredrika
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2017-04-29T00:02:47