Klaukkalan kirjasto

Aukioloaikoja ei löytynyt

Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon 040 317 2550 / Puhelin
Phone icon 040 317 2550 / Lainaustoimisto
Phone icon (09) 2500 2553 / Lainaustoimisto (fax)
Phone icon 040 317 2552 / Neuvonta / tietopalvelu
Phone icon (09) 2500 2553 / Neuvonta / tietopalvelu (fax)
Phone icon 040 317 2550 / Aineiston uusinta
Postiosoite
PL 84
01801 Klaukkala
Sähköposti
klaukkala.kirjasto@nurmijarvi.fi
 
Henkilökunta
Mirkka Alanko / Kirjastovirkailija
  mirkka.alanko@nurmijarvi.fi
Raija Elg / Kirjastovirkailija
  raija.elg@nurmijarvi.fi
Virpi Eriksson / Kirjastoapulainen
Tuula Helve / Kirjastovirkailija
  tuula.helve@nurmijarvi.fi
Tuuli Ikonen / Kirjastovirkailija
  tuuli.ikonen@nurmijarvi.fi
Anu Kalliola / kirjastopäällikkö vs.
  anu.kalliola@nurmijarvi.fi
Pirkko Karjalainen / Kirjastovirkailija
  pirkko.karjalainen@nurmijarvi.fi
Eeva-Liisa Koski / Kirjastonhoitaja
  eeva-liisa.koski@nurmijarvi.fi
Anne Kurppa / Kirjastovirkailija
  anne.kurppa@nurmijarvi.fi
Ulla Myrskog / Kirjastovirkailija
  ulla.myrskog@nurmijarvi.fi
Sirpa Pökkä / Kirjastonhoitaja
  sirpa.pokka@nurmijarvi.fi
Anne Sirainen / kirjastovirkailija
  anne.sirainen@nurmijarvi.fi
Seutuyhteistyö
RATAMO
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2017-04-24T00:01:14