Klaukkalan kirjasto

Aukioloaikoja ei löytynyt

Aukioloajat tällä viikolla


Itsepalvelu ma-pe klo 9-10

Puhelinnumerot
Phone icon 040 317 2550 / Puhelin
Phone icon 040 317 2552 / Neuvonta / tietopalvelu
Postiosoite
PL 84
01801 Klaukkala
Sähköposti
klaukkala.kirjasto@nurmijarvi.fi
 
Henkilökunta
Mirkka Alanko / Kirjastovirkailija
  mirkka.alanko@nurmijarvi.fi
Raija Elg / Kirjastovirkailija
  raija.elg@nurmijarvi.fi
Virpi Eriksson / Kirjastoapulainen
Outi Hankala / Kirjastovirkailija
  outi.hankala@nurmijarvi.fi
Tuula Helve / Kirjastovirkailija
  tuula.helve@nurmijarvi.fi
Anu Kalliola / kirjastonhoitaja
  anu.kalliola@nurmijarvi.fi
Pirkko Karjalainen / Kirjastovirkailija
  pirkko.karjalainen@nurmijarvi.fi
Katja Korkeila / kirjastonhoitaja
  katja.korkeila@nurmijarvi.fi
Eeva-Liisa Koski / Kirjastonhoitaja
  eeva-liisa.koski@nurmijarvi.fi
Anne Kurppa / Kirjastovirkailija
  anne.kurppa@nurmijarvi.fi
Ulla Myrskog / Kirjastovirkailija
  ulla.myrskog@nurmijarvi.fi
Katri Rahkola / Kirjastopäällikkö
  katri.rahkola@nurmijarvi.fi   Phone icon 040 317 2551
Anne Sirainen / kirjastovirkailija
  anne.sirainen@nurmijarvi.fi
Seutuyhteistyö
RATAMO
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2017-11-20T00:01:14