Kokkolan kaupunginkirjasto

Aukioloaikoja ei löytynyt

Aukioloajat tällä viikolla


Isokatu 3, 67100 Kokkola (Isompi kartta)

Saapumisohjeet (Matka.fi)

Puhelinnumerot
Phone icon 040 806 5124 / Lainaus, palautus
Phone icon 040 806 5123 / Lasten- ja nuorten- sekä musiikkiosasto
Phone icon 040 806 5142 / Neuvonta / tietopalvelu
Phone icon 040 806 5127 / Sanoma- ja aikakauslehdet / uutisalue
Phone icon 044 780 9564 / Tiedotus/Viestintä
Phone icon 040 806 5127 / Vahtimestari
Phone icon 040 806 5124 / Aineiston uusinta
Phone icon 040 806 5124 / Aineiston varaaminen
Phone icon 040 806 5142 / Hankintaehdotukset
Phone icon 040 806 5127 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon 040 806 5127 / Lehtisali
Phone icon (06) 828 9571 / Fax
Postiosoite
Isokatu 3
67100 Kokkola
Sähköposti
kokkolan.kirjasto@kokkola.fi
Rakennettu:1999
Arkkitehti:Nils-Erik Stenman
 
Palvelut
Asiakastietokone laite
Digitointipiste laite
Kopiokone laite
  • A4-kopiot 0,40 €, A3-kopiot 0,50 €
Kuntoiluvälineet laite
  • Lainattavissa
Mikrofilmin ja -kortin lukulaite laite
Skanneri laite
Kaukopalvelu palvelu
  • 7 €
Lainausautomaatti palvelu
Langaton verkko palvelu
Palautusluukku palvelu
Tulostus palvelu
  • 0,40 € / sida
Näyttelytila tila
Tutkijanhuone tila
  • 10 € / vecka
Vuokrattavat tilat tila
Henkilökunta
Terhi Aro-Pollari / palveluesimies
  terhi.aro-pollari@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5137
Susann Forsberg / kirjastotoimen johtaja
  susann.forsberg@kokkola.fi   Phone icon 044 780 9564
Erja Kallioinen / osastonjohtaja
  erja.kallioinen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5128
Inger Kankkonen / osastonjohtaja
  inger.kankkonen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5126
Liisa Kivioja / palvelusihteeri
  liisa.kivioja@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5140
Riitta Lahtonen / kirjastovirkailija
  riitta.lahtonen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5129
Helinä Mustajärvi / kirjastovirkailija
  helina.mustajarvi@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5130
Asta Märsy-Kiviniemi / osastonjohtaja
  asta.marsy-kiviniemi@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5134
Päivi Pajala / kirjastonhoitaja
  paivi.pajala@kokkola.fi   Phone icon 040 489 2342
Pirjo Pellinen / osastonjohtaja
  pirjo.pellinen@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5265
Hanna Saarimaa / kirjastonhoitaja
  hanna.saarimaa@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5132
Kristiina Sneck / kirjastovirkailija
  kristiina.sneck@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5136
Varpu Suomala / kirjastovirkailija
  varpu.suomala@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5129
Sirpa Tuomisto / erikoiskirjastonhoitaja
  sirpa.tuomisto@kokkola.fi   Phone icon 040 806 5139
Seutuyhteistyö
Anders
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2017-08-20T00:02:02