Korkalovaaran kirjasto

Kirjasto on nyt Kiinni

Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon 050-315 1494 / Puhelin
Postiosoite
Hillapolku 9
96500 ROVANIEMI
Sähköposti
korkalorekku@rovaniemi.fi
Korkalovaaran kirjasto
 
Aineistohaku, varaukset, omat lainat, uusiminen
http://intro.rovaniemi.fi/Lappi?formid=find2
Verkkosivut

Henkilökunta
Ulla Rapo / kirjastovirkailija
  ulla.rapo@rovaniemi.fi
Sinikka Tuohino / kirjastonhoitaja
  sinikka.tuohino@rovaniemi.fi
Organisaation henkilöstö
Anne Alajääskö / kirjastoavustaja
  anne.alajaasko@rovaniemi.fi
Vesa Alaluusua / kirjastovirkailija
  vesa.alaluusua@rovaniemi.fi
Onerva Alariesto / kirjastovirkailija
  onerva.alariesto@rovaniemi.fi
Onerva Alariesto / kirjastovirkailija
  onerva.alariesto@rovaniemi.fi
Inka Alhanen / kirjastovirkailija
  inka.alhanen@rovaniemi.fi
Johanna Anetjärvi / erikoiskirjastonhoitaja
  johanna.anetjarvi@rovaniemi.fi
Mari Ekman / erikoiskirjastonhoitaja
  mari.ekman@rovaniemi.fi
Olga Haataja / kirjastonhoitaja
  olga.haataja@rovaniemi.fi
Satu Hallikainen / kirjastonjohtaja
  satu.hallikainen@rovaniemi.fi
Markku Halvari / kirjastovirkailija
  markku.halvari@rovaniemi.fi
Jaana Hannula / kirjastoamanuenssi
  jaana.hannula@rovaniemi.fi
Eero Hiukka / virkailija-kuljettaja
  eero.hiukka@rovaniemi.fi
Heli Järvinen / kirjastoavustaja
  heli.jarvinen@rovaniemi.fi
Sinikka Kantola / kirjastovirkailija
  sinikka.kantola@rovaniemi.fi
Elina Karioja / kirjastovirkailija
Jarmo Karppinen / vahtimestari
  jarmo.karppinen@rovaniemi.fi
Irene Kilpelä / kirjastovirkailija
  irene.kilpela@rovaniemi.fi
Leena Kinnunen / projektipäällikkö
  leena.kinnunen@rovaniemi.fi
Juha Kivelä / kirjastonhoitaja
Helena Kokko / erikoiskirjastonhoitaja
  helena.kokko@rovaniemi.fi
Liisa Korhonen / virkailija-kuljettaja
  liisa.korhonen@rovaniemi.fi
Kimmo Korteniemi / kirjastonhoitaja
  kimmo.korteniemi@rovaniemi.fi
Tapio Koski / vastaava kirjastovirkailija
  tapio.koski@rovaniemi.fi
Petri Koutelo / kirjastovirkailija
Terhi Kämäräinen / virkailija-kuljettaja
  terhi.kamarainen@rovaniemi.fi
Ritva Lassila-Olli / kirjastoamanuenssi
  ritva.lassila-olli@rovaniemi.fi
Kati Lukkarinen / kirjastoamanuenssi
  kati.lukkarinen@rovaniemi.fi
Tarja Luukkonen / kirjastoavustaja
  tarja.luukkonen@rovaniemi.fi
Suoma Maijanen / kirjastovirkailija
  suoma.honkanen@rovaniemi.fi
Vesa Maunu / Kirjastovirkailija
  vesa.maunu@rovaniemi.fi
Jouni Mäkinen / kirjastonhoitaja
  jouni.makinen@rovaniemi.fi
Marko Niemelä / erikoiskirjastonhoitaja
  marko.niemela@rovaniemi.fi
Satu Niemelä / kirjastovirkailija
  satu.niemela@rovaniemi.fi
Tarja Niemi / amanuenssi
  tarja.niemi@rovaniemi.fi
Sampo Oikarainen / kirjastoavustaja
  sampo.oikarainen@rovaniemi.fi
Anja Oinas / kirjastoavustaja
  anja.oinas@rovaniemi.fi
Kaija Pernu / kirjastoamanuenssi
  kaija.pernu@rovaniemi.fi
Irene Piippola / saamelaiskirjastonhoitaja
  irene.piippola@rovaniemi.fi
Pilvi Pirttijärvi / kirjastoamanuenssi
  pilvi.pirttijarvi@rovaniemi.fi
Riitta Puuronen / kirjastovirkailija
  riitta.puuronen@rovaniemi.fi
Eija Rajanen / informaatikko
  eija.rajanen@rovaniemi.fi
Pasi Rantanen / kirjastotoimen apulaisjohtaja
  pasi.rantanen@rovaniemi.fi
Ulla Rapo / kirjastovirkailija
  ulla.rapo@rovaniemi.fi
Seija Rasmussen / kirjastosihteeri
  seija.rasmussen@rovaniemi.fi
Päivi Salonen / kirjastovirkailija
  paivi.salonen@rovaniemi.fi
Taru Savola / kirjastovirkailija
  taru.savola@rovaniemi.fi
Jarkko Seppänen / kirjastovirkailija
  jarkko.seppanen@rovaniemi.fi
Liisa Tastula / vs. erikoiskirjastonhoitaja
  liisa.tastula@rovaniemi.fi
Sinikka Tuohino / kirjastonhoitaja
  sinikka.tuohino@rovaniemi.fi
Anna Kaisa Turunen / kirjastovirkailija
  annakaisa.turunen@rovaniemi.fi
Osmo Virtain / kirjastovirkailija
  osmo.virtain@rovaniemi.fi
Osmo Virtain / kirjastovirkailija
  osmo.virtain@rovaniemi.fi
Osmo Virtain / kirjastovirkailija
  osmo.virtain@rovaniemi.fi
Osmo Virtain / kirjastovirkailija
  osmo.virtain@rovaniemi.fi
Osmo Virtain / kirjastovirkailija
  osmo.virtain@rovaniemi.fi
Kati Vuontisjärvi / erikoiskirjastonhoitaja
  kati.vuontisjarvi@rovaniemi.fi
Seppo Ylijurva / kirjastotoimen apulaisjohtaja
  seppo.ylijurva@rovaniemi.fi
Markku Ylinampa / virkailija-kuljettaja
  markku.ylinampa@rovaniemi.fi
Seija Ålander / informaatikko, tiedottaja
  seija.alander@rovaniemi.fi
Esteettömyys
Suuren kirjasinkoon kokoelma
:
 
Seutuyhteistyö
Lapin kirjasto
Perustamisvuosi
1980

muokattu viimeksi: 2014-08-27T10:51:40