Mäntsälän kirjasto

Aukioloaikoja ei löytynyt

Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon 040 314 5376 / Asiakaspalvelu 1
Phone icon 040 314 5379 / Asiakaspalvelu 2
Phone icon 040 314 5381 / vt.kirjastopalvelujohtaja Anu Järvi-Uutela
Postiosoite
Urheilutie 4 B
04600 MÄNTSÄLÄ
Sähköposti
kirjasto@mantsala.fi
Rakennus: Monitoimitalo
 
Henkilökunta
Carita Friberg / kirjastonhoitaja
  carita.friberg@mantsala.fi
Maj-Lis Huikkola / kirjastovirkailija
  maj-lis.huikkola@mantsala.fi
Liisa Isomursu / kirjastonhoitaja
  liisa.isomursu@mantsala.fi
Eeva Jokiperä / erikoiskirjastovirkailija
  eeva.jokipera@mantsala.fi
Anu Järvi-Uutela / vt. kirjastopalvelujohtaja
  anu.jarvi-uutela@mantsala.fi
Anne Karjalainen / kirjastovirkailija (opiskelija)
  anne.karjalainen@mantsala.fi
Riitta Manninen / kirjastonhoitaja
  riitta.manninen@mantsala.fi
Tarja Pulkkinen / kirjastovirkailija
  tarja.pulkkinen@mantsala.fi
Elina Uotila / vs. kirjastonhoitaja
  elina.uotila@mantsala.fi
Seutuyhteistyö
Kirkes
Perustamisvuosi
1847
Lisätietoja
  • Kirjastojärjestelmä
    PallasPro

muokattu viimeksi: 2017-03-28T00:01:13