Myllykosken kirjasto

Omatoimiaukioloajat


Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon 020 615 4745 / Asiakaspalvelu
Phone icon 020 615 5235 / Kirjastonjohtaja
Postiosoite
Paperitehtaantie 10
46800 Myllykoski
Sähköposti
kirjasto.myllykoski@kouvola.fi
 
Henkilökunta
Pauliina Mäkelä / Kirjastovirkailija
  pauliina.makela@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Satu Wallius / Kirjastovirkailija
  satu.wallius@kouvola.fi
Organisaation henkilöstö
Anna-Mari Andersson / erikoiskirjastonhoitaja
  anna-mari.andersson@kouvola.fi
Janne Dufva / kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  janne.dufva@kouvola.fi   Phone icon 020 6155 7403
Sirkka Flöjt / kirjastovirkailija
  sirkka.flojt@kouvola.fi
Sari Gardemeister / kirjastovirkailija
  sari.gardemeister@kouvola.fi
Sari Halinen / kirjastovirkailija
  sari.halinen@kouvola.fi
Outi Harju / kirjastonhoitaja
  outi.harju@kouvola.fi
Annukka Harjula / kirjastonhoitaja
  annukka.harjula@kouvola.fi
Raija Hasu / kirjastonhoitaja
  raija.hasu@kouvola.fi
Yrjö Haveri / kirjastovirkailija
  yrjo.haveri@kouvola.fi
Tarmo Hietaniemi / kirjastovirkailija
  tarmo.hietaniemi@kouvola.fi
Tanja Hirvi / kirjastovirkailija
  tanja.hirvi@kouvola.fi
Anitta Huusari / toimistonhoitaja
  anitta.huusari@kouvola.fi
Päivi Jussila / Kirjastovirkailija
  paivi.jussila@kouvola.fi
Hannele Kaipainen / Kirjastonhoitaja
  hannele.kaipainen@kouvola.fi
Kari Kaipainen / Kirjastovirkailija
  kari.kaipainen@kouvola.fi
Eija Kiintola / Kirjastovirkailija
  eija.kiintola@kouvola.fi
Kirsi Kivistö / Kirjastovirkailija
  kirsi.kivisto@kouvola.fi
Jari Koivunen / Kirjastovirkailija-vahtimestari
  jari.koivunen@kouvola.fi
Erja Koskelainen / Kirjastovirkailija
  erja.koskelainen@kouvola.fi
Sinikka Kotka / Kirjastovirkailija
  sinikka.kotka@kouvola.fi
Tuula Kuikka / Kirjastovirkailija
  tuula.kuikka@kouvola.fi
Elina Kuikka / kirjastovirkailija
  elina.kuikka@kouvola.fi
Arja Kuisma / Kirjastonhoitaja
  arja.kuisma@kouvola.fi
Tuomas Kunttu / Informaatikko
  tuomas.kunttu@kouvola.fi   Phone icon 020 615 6637
Anne Kytömäki / Kirjastovirkailija
  anne.kytomaki@kouvola.fi
Kari Lahtinen / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  kari.lahtinen@kouvola.fi   Phone icon 020 6155 7403
Kini Laine / Kirjastovirkailija (kiertävä)
  kini.laine@kouvola.fi
Leena Lamponen / Kirjastovirkailija
  leena.lamponen@kouvola.fi
Eeva-Riitta Lantta / Kirjastovirkailija
  eeva-riitta.lantta@kouvola.fi
Pauliina Mäkelä / Kirjastovirkailija
  pauliina.makela@kouvola.fi
Titta Neuvonen / Kirjastovirkailija
  titta.neuvonen@kouvola.fi
Tuulikki Niemenpää-Hasu / Kirjastovirkailija
Sari Nieminen / Kirjastovirkailija
  sari.nieminen@kouvola.fi
Marko Niskapohja / Kirjastonjohtaja
  marko.niskapohja@kouvola.fi
Maija Nordin / Kirjastoavustaja
Juha Paronen / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  juha.paronen@kouvola.fi   Phone icon 020 615 5782
Sirpa Pirinen / Kirjastovirkailija
Merja Pöysti / Kirjastovirkailija
  merja.poysti@kouvola.fi
Sirpa Salonen / Kirjastovirkailija
  sirpa.salonen@kouvola.fi
Teppo Seppinen / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  teppo.seppinen@kouvola.fi   Phone icon 020 615 5772
Elissa Soikkeli / Kirjastonjohtaja
  elissa.soikkeli@kouvola.fi
Aija Sydänmaanlakka / Kirjastovirkailija
  aija.sydanmaanlakka@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Marja Tervonen / Kirjastonjohtaja
  marja.tervonen@kouvola.fi
Nina Tuominen / Musiikin informaatikko
  nina.tuominen@kouvola.fi
Pia Tuominen / Kirjastovirkailija
  pia.tuominen@kouvola.fi
Satu Wallius / Kirjastovirkailija
  satu.wallius@kouvola.fi
Seutuyhteistyö
Kyyti
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2016-12-11T00:02:34