Myllykosken kirjasto

Kirjasto on nyt Kiinni

Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon 020 615 4745 / Puhelin
Phone icon 020 615 4745 / Aineiston uusinta
Phone icon 020 615 8687 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Postiosoite
Paperitehtaantie 10
46800 Myllykoski
Sähköposti
kirjasto.myllykoski@kouvola.fi
Myllykosken kirjasto
 
Henkilökunta
Pauliina Mäkelä / Kirjastovirkailija
Christer Skog / Palvelukoordinaattori
  christer.skog@kouvola.fi
Eija Talvisto / Kirjastonjohtaja
Marja Tervonen / Kirjastonhoitaja
Erja Voutilainen / Kirjastovirkailija
Satu Wallius / Kirjastovirkailija
Organisaation henkilöstö
Anna-Mari Andersson / Informaatikko vs.
  anna-mari.andersson@kouvola.fi
Janne Dufva / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  janne.dufva@kouvola.fi   Phone icon 020 615 57403
Sirkka Flöjt / Kirjastovirkailija
  sirkka.flojt@kouvola.fi
Sari Gardemeister / Kirjastovirkailija
  sari.gardemeister@kouvola.fi
Sari Halinen / Kirjastovirkailija
Outi Harju / Kirjastonhoitaja
Annukka Harjula / Kirjastonhoitaja
Yrjö Haveri / Kirjastovirkailija
Tarmo Hietaniemi / Kirjastovirkailija
Tanja Hirvi / kirjastovirkailija
Päivi Jussila / Kirjastovirkailija
  paivi.jussila@kouvola.fi
Hannele Kaipainen / Kirjastonhoitaja
Kari Kaipainen / Kirjastovirkailija
  kari.kaipainen@kouvola.fi
Anitta Kariste / toimistonhoitaja
  anitta.kariste@kouvola.fi
Eija Kiintola / Kirjastovirkailija
  eija.kiintola@kouvola.fi
Kirsi Kivistö / Kirjastovirkailija
Jari Koivunen / Kirjastovirkailija-vahtimestari
  jari.koivunen@kouvola.fi
Erja Koskelainen / Kirjastovirkailija
  erja.koskelainen@kouvola.fi
Sinikka Kotka / Kirjastovirkailija
Tuula Kuikka / Kirjastovirkailija, vs. kirjastonhoitaja 17.6.2012 saakka
  tuula.kuikka@kouvola.fi
Elina Kuikka / kirjastovirkailija
Arja Kuisma / Kirjastonhoitaja
Tuomas Kunttu / Informaatikko
  tuomas.kunttu@kouvola.fi   Phone icon 020 615 6637
Pirkko Kuusi-Liebing / Kirjastonhoitaja
  pirkko.kuusi-liebing@kouvola.fi   Phone icon 0206155232
Anne Kytömäki / Kirjastovirkailija
  anne.kytomaki@kouvola.fi   Phone icon 020 615 5785
Kari Lahtinen / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  kari.lahtinen@kouvola.fi   Phone icon 020 615 57403
Kini Laine / Kirjastovirkailija
  kini.laine@kouvola.fi
Ilona Lamminen / Erikoiskirjastonhoitaja vs.
  ilona.lamminen@kouvola.fi
Leena Lamponen / Kirjastovirkailija
  leena.lamponen@kouvola.fi
Eeva-Riitta Lantta / Kirjastovirkailija
Pirjo Lindholm / Kirjastovirkailija
  pirjo.lindholm@kouvola.fi
Tuija Lindström / Kirjastonjohtaja
  tuija.lindstrom@kouvola.fi
Kaisa Majander / Kirjastovirkailija
Pauliina Mäkelä / Kirjastovirkailija
Petri Mäkinen / vs.kirjastovirkailija 31.3.14 asti
Titta Neuvonen / Kirjastovirkailija, hoitovapaalla 31.12.2012 saakka
  titta.neuvonen@kouvola.fi
Tuulikki Niemenpää-Hasu / Kirjastovirkailija
Sari Nieminen / Kirjastovirkailija
  sari.nieminen@kouvola.fi
Marko Niskapohja / Vs. kirjastonjohtaja 11.2011-31.12.2013
  Phone icon 020 615 7843
Marko Niskapohja / Vs. kirjastonjohtaja 11.2011-31.12.2013
Maija Nordin / Kirjastoavustaja
Juha Paronen / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  juha.paronen@kouvola.fi   Phone icon 020 615 5782
Sirpa Pirinen / Kirjastovirkailija
Kirsti Pohjonen / Kirjastonjohtaja
Kirsti Pohjonen / Kirjastonjohtaja
Kirsti Pohjonen / Kirjastonjohtaja
  kirsti.pohjonen@kouvola.fi
Kirsti Pohjonen / Kirjastonjohtaja
Maija Rauhamaa / kirjastonhoitaja
  Phone icon 020 6154 516
Irmeli Ruppa / Kirjastonhoitaja
  irmeli.ruppa@kouvola.fi
Sirpa Salonen / Kirjastovirkailija
  sirpa.salonen@kouvola.fi
Teppo Seppinen / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  teppo.seppinen@kouvola.fi   Phone icon 020 615 5772
Helena Sirén / Kirjastovirkailija
  helena.siren@kouvola.fi
Christer Skog / Palvelukoordinaattori
  christer.skog@kouvola.fi
Elissa Soikkeli / Kirjastonhoitaja
  elissa.soikkeli@kouvola.fi
Aija Sydänmaanlakka / Kirjastovirkailija
  aija.sydanmaanlakka@kouvola.fi
Eija Talvisto / Kirjastonjohtaja
Marja Tervonen / Kirjastonhoitaja
Marjatta Toivonen / Kirjastonjohtaja
  marjatta.toivonen@kouvola.fi
Marjatta Toivonen / Kirjastonjohtaja
Nina Tuominen / Musiikin informaatikko
  nina.tuominen@kouvola.fi
Pia Tuominen / Kirjastovirkailija
  pia.tuominen@kouvola.fi
Erja Voutilainen / Kirjastovirkailija
Satu Wallius / Kirjastovirkailija
Seutuyhteistyö
Kyyti

muokattu viimeksi: 2014-07-31T13:46:59