Pääkirjasto (Nurmijärvi)

Aukioloaikoja ei löytynyt

Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon 040 317 2500 / Puhelin
Phone icon 040 317 2502 / Musiikkiosasto
Phone icon 040 317 2506 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon 040 317 2502 / Aineiston uusinta
Postiosoite
PL 47
01901 NURMIJÄRVI
Sähköposti
kirjasto@nurmijarvi.fi
Rakennettu:1984
Arkkitehti:Saara Juola
 
Henkilökunta
Salla Elo / Kirjastonhoitaja
  salla.elo@nurmijarvi.fi
Katriina Heininen / Kirjastonhoitaja vuorotteluvapaalla
  katriina.heininen@nurmijarvi.fi
Annika Herranen / Kirjastonhoitaja
  annika.herranen@nurmijarvi.fi
Valentin Hintikka / Kirjastovirkailija
  valentin.hintikka@nurmijarvi.fi
Piia Hänninen / Kirjastoapulainen
Tiina Jokela / Kirjastovirkailija
  tiina.jokela@nurmijarvi.fi
Heli Koivukangas / kirjastonhoitaja
  heli.koivukangas@nurmijarvi.fi
Hannamari Kontto / Kirjastovirkailija hoitovapaalla
  hannamari.kontto@nurmijarvi.fi
Eija Laaksonen / Kirjastoapulainen
  eija.laaksonen@nurmijarvi.fi
Satu Palonen / Kirjastovirkailija
  satu.palonen@nurmijarvi.fi
Raija Pekkala / Palvelusihteeri
  raija.pekkala@nurmijarvi.fi
Sirkku Petäjä / Kirjastovirkailija
  sirkku.petaja@nurmijarvi.fi
Tuulikki Pohjola / Kirjastonhoitaja
  tuulikki.pohjola@nurmijarvi.fi
Leena Taberman / Kirjastonhoitaja
  leena.taberman@nurmijarvi.fi
Heidi Ådahl / Kirjastonhoitaja
  heidi.adahl@nurmijarvi.fi
Seutuyhteistyö
RATAMO
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2017-05-27T00:02:50