Järvenpään kaupunginkirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


, 04410 Träskända (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon (09) 2719 2536 / Asiakaspalvelu
Phone icon 040 315 3520 / Kaukopalvelu
Phone icon 040 315 2530 / Kirjastopalveluiden päällikkö
Phone icon 040 315 2533 / Tilavaraukset
Postadress
Kirjastokatu 8
04410
E-mail
kirjasto@jarvenpaa.fi
Bygt:1987
Arkitekt:Arkkitehtitoimisto Lipponen & Karonen
 
Enhetens personal
Marita Antila / kirjastovirkailija
  marita.antila@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3140
Pirkko Autio / kirjastovirkaililja
  pirkko.autio@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3651
Antti Hyväri / vastaava informaatikko
  antti.hyvari@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2532
Timo Jansson / vastaava kirjastonhoitaja
  timo.jansson@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2538
Katariina Järveläinen / kirjastopalveluiden päällikkö
  katariina.jarvelainen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2530
Risto Karttinen / kirjastonhoitaja
  risto.karttinen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3147
Eija Korkalainen / kirjastovirkailija
  eija.korkalainen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040-315 3093
Mervi Korko / asiakaspalvelupäällikkö
  mervi.korko@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2543
Anja Kähönen / kirjastovirkailija
  anja.kahonen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3063
Jarkko Lallo / kirjastovirkailija
  jarkko.lallo@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3141
Raili Lammini / kirjastovirkailija
  raili.lammini@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3142
Sirkku Lehto / kirjastovirkailija
  sirkku.lehto@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3520
Miia Lehtola / kirjastovirkailija
  miia.lehtola@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3143
Päivi Lindberg / kirjastovirkailija
  paivi.lindberg@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3144
Merja Marttinen / kirjastonhoitaja
  merja.marttinen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3625
Päivi Meriläinen / vastaava kirjastonhoitaja
  paivi.merilainen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2531
Eve Mähönen / kirjastonhoitaja
  eve.mahonen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3630
Paula Niemi / vastaava kirjastonhoitaja
  paula.niemi@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2537
Marjaana Nissinen / erikoiskirjastovirkailija
  marjaana.nissinen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2544
Nina Näräkkä / kirjastonhoitaja
  nina.narakka@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3145
Eija Pajari / talous- ja hallintosihteeri
  eija.pajari@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 3152533
Kirsi Partanen / kirjastovirkailija
  kirsi.partanen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3628
Mintti Raassina / kirjastovirkailija
  mintti.raassina@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 3146
Päivi Repo / kirjastovirkailija
  paivi.repo@jarvenpaa.fi   Phone icon 040 315 2637
Heini Tulonen / informaatikko
  heini.tulonen@jarvenpaa.fi   Phone icon 040-3152534
Grundat år
1932
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-06-26T00:03:28