Kemin kaupunginkirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


, 94100 Kemi (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 016 258 252 / Neuvonta ja asiakaspalvelu
Phone icon 016 258 252 / Kaukopalvelu
Phone icon 016 258 253 / Lainojen uusinta ja asiakaspalvelu
Phone icon 040 142 9363 / Lasten ja nuorten osasto
Postadress
Marina Takalon katu 3
94100
E-mail
kirjasto@kemi.fi
Bygt:1977
Arkitekt:Jan Söderlund
 
Enhetens personal
Hilkka Heikkinen / kirjastotoimenjohtaja
  hilkka.heikkinen@kemi.fi   Phone icon 040 845 5793
Liisa Hyvärinen / Kirjastonhoitaja
  liisa.hyvarinen@kemi.fi   Phone icon 050 427 5622
Satu Keränen / kirjastovirkailija
  satu.keranen@kemi.fi   Phone icon 016 258 253
Anne Kilpeläinen / Kirjastovirkailija
  anne.kilpelainen@kemi.fi   Phone icon 016 258 253
Pia Kusmin / kirjastonhoitaja
  pia.kusmin@kemi.fi   Phone icon 040 630 3416
Ilkka Leinonen / kirjastonhoitaja
  ilkka.leinonen@kemi.fi   Phone icon 050 433 6526
Jukka Pietilä / kirjastonhoitaja
  jukka.pietila@kemi.fi   Phone icon 050 427 5624
Leena Pitkänen / kirjastonhoitaja
  leena.pitkanen@kemi.fi   Phone icon 040 734 2146
Kirsti Portti / kirjastovirkailija
  kirsti.portti@kemi.fi   Phone icon 016 258 253
Marjut Rosenberg / kirjastonhoitaja
  marjut.rosenberg@kemi.fi   Phone icon 040 865 9074
Sinikka Saarenpää / kirjastovirkailija
  nuoret.kirjasto@kemi.fi   Phone icon 040 142 9363
Eija Saonegin / kirjastovirkailija
  eija.saonegin@kemi.fi   Phone icon 016 258 253
Johanna Urpunen / kirjastovirkailija
  johanna.urpunen@kemi.fi   Phone icon 016 258 253
Seija Väätäjä / Kirjastovirkailija
  seija.vaataja@kemi.fi   Phone icon 016 258 253
Kari Åkerman / kirjastovirkailija
  kari.akerman@kemi.fi   Phone icon 050 364 5846
Grundat år
1879
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-06-26T00:03:28