Biblioteken.fi

Inga öppettider hittades

Klockbron 9, 00520 Helsingfors (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon (09) 3108 5280 / Toimitus
Phone icon 040 094 0884 / Päätoimittaja Matti Sarmela
Postadress
PB 4212
00099 Helsingfors stad
E-mail
toimitus@kirjastot.fi
 
Enhetens personal
Nina Granlund / Suunnittelija
  nina.granlund@kirjastot.fi   Phone icon 050 328 7618
Samu Juvonen / Suunnittelija
  samu.juvonen@kirjastot.fi   Phone icon 040 169 6471
Katja Kyllönen / Suunnittelija
  katja.kyllonen@kirjastot.fi   Phone icon 040 334 6409
Päivi Litmanen-Peitsala / Viestinnänsuunnittelija
  paivi.litmanen-peitsala@kirjastot.fi   Phone icon 040 334 0949
Anna-Maria (Mia) Malm / Planerare
  annamaria.malm@biblioteken.fi   Phone icon 040 764 8610
Mia Nikula / Suunnittelija
  mia.nikula@kirjastot.fi
Harri Oksanen / Suunnittelija
  harri.oksanen@kirjastot.fi   Phone icon 050 552 3042
Pirjo Sallmen / Suunnittelija
  pirjo.sallmen@kirjastot.fi   Phone icon 040 687 9286
Antti Salminen / Suunnittelija
  antti.salminen@kirjastot.fi   Phone icon 040 591 7458
Matti Sarmela / Päätoimittaja
  matti.sarmela@kirjastot.fi   Phone icon 040 094 0884
Panu Somerma / Kuvaaja-editoija
  panu.somerma@kirjastot.fi   Phone icon 040 756 8928
Riitta Taarasti / Toimittaja
  riitta.taarasti@kirjastot.fi   Phone icon 050 342 1198
Grundat år
1995
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-05-23T15:16:02