Korpilahden lähikirjasto

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


Telefonnummer
Phone icon (014) 266 4157 / Telefon
Phone icon 014-2664156 / Sinikka Jokiniemi
Postadress
Virastokuja 2
41800
E-mail
kirjasto.korpilahti@jkl.fi
Bygt:2010
 
Enhetens personal
Sinikka Jokiniemi / Kirjastonjohtaja
  kirjasto.korpilahti@jkl.fi   Phone icon 014-2664156
Tuula Vatiainen / kirjastovirkailija
  tuula.vatiainen@jkl.fi   Phone icon 014-2664157
Hela personalen
Sanna-Maija Haapala / kirjastovirkailija
  sanna-maija.haapala@jkl.fi
Enni Hakkarainen / kirjastovirkailija
  enni.hakkarainen@jkl.fi
Lea Hassinen / Osastosihteeri
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Eija Heikkilä / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Sirpa Heinonen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Eija Heinäaho / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Maija Herrala / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Jaana Hietala / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Piia Hietamies / Kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Marjo Hotti / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Pirjo Hukkanen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Pirjo Hukkanen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Juha Hälinen /
  juha.halinen@jkl.fi
Heli Hänninen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Heli Joensuu / informaatikko
  heli.joensuu@jkl.fi
Sinikka Jokiniemi / Kirjastonjohtaja
  kirjasto.korpilahti@jkl.fi   Phone icon 014-2664156
Sinikka Jokiniemi / Kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi   Phone icon (014) 266 4156
Anna Kainulainen / Kirjastonhoitaja
  anna.kainulainen@jkl.fi
Marita Kallio / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Tarja Katajamäki / kirjastovirkailija
  tarja.katajamaki@jkl.fi
Juhani Kauppinen / Kirjastoautonkuljettaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Sanna Keralampi / Kirjastonhoitaja
  sanna.keralampi@jkl.fi
Tuula Keula / Kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Sanna Kihlberg / Vastaava kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Marjukka Kilpiö / Vastaava kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Marjukka Kilpiö / Vastaava kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Irmeli Koivisto / kirjastonhoitaja
  irmeli.koivisto@jkl.fi
Piia Koskinen / kirjastovirkailija
  piia.koskinen@jkl.fi
Leena Kruuti / Osastonjohtaja
  leena.kruuti@jkl.fi
Ulla Kunttu / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Riitta Kärkkäinen / Osastonjohtaja
  riitta.karkkainen@jkl.fi
Päivi Kärkkäinen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Juhani Kärkkäinen / kirjastonhoitaja
  juhani.karkkainen@jkl.fi
Birgitta Lappalainen / Kirjastovirkailija
  birgitta.lappalainen@jkl.fi
Elisa Lehtinen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Elisa Lehtonen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Sirpa Leskinen / Kirjastovirkailija
  sirpa.leskinen@jkl.fi
Mirja Louhelainen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Jari Makkonen / Kirjastoautonkuljettaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Viljami Marjomäki / kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Mielikki Matilainen / Kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Mielikki Matilainen / Kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Marja-Kaisa Miilumäki / Informaatikko
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Inna Muikku / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Hannele Murtomäki / kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Hannele Murtomäki / kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Liina Mustonen-Luumi / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Anna Myllymäki / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Antti Määttänen / Kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Anita Naukkarinen / Kirjastovirkailija
  anita.naukkarinen@jkl.fi
Sirpa Nieminen / vastaava kirjastovirkailija
  sirpa.marja.nieminen@jkl.fi
Katri Niskanen / Kirjastonhoitaja
  katri.niskanen@jkl.fi
Juhani Nurmi / Kirjastoautovirkailija-kuljettaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Riitta Nuutinen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Tiina Ohra-aho / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Anne Oinonen / Kirjastonhoitaja
  anne.oinonen@jkl.fi
Timo Okkolin / Erikoiskirjastovirkailija
  timo.okkolin@jkl.fi
Merja Paloheimo / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Hilkka Paukkeri / Vastaava kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Riikka Peltokangas / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Marika Peura / Vastaava kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi   Phone icon 014-2664139
Ulla Peurala / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Riitta Piesala / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Ursula Pilkkakangas / Kirjastovirkailija
  ursula.pilkkakangas@jkl.fi
Katja Prevot / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Jyrki Pärnänen / kirjastovirkailija
  jyrki.parnanen@jkl.fi
Airi Rautalampi / vastaava kirjastovirkailija
  airi.rautalampi@jkl.fi
Mirja Ristolainen / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Aapo Ruuttunen / Informaatikko
  aapo.ruuttunen@jkl.fi
Elisa Saarikettu / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Anni Salonen / Vastaava kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi   Phone icon (014) 266 4133
Ari Savinainen / Kirjastoautovirkailija-kuljettaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Anu Sormunen / Kirjastonhoitaja
  anu.sormunen@jkl.fi
Tiina Teijonsalo / Informaatikko
  tiina.teijonsalo@jkl.fi
Marianna Tiensuu / kirjastovirkailija
  marianna.tiensuu@jkl.fi
Tuula Vatiainen / kirjastovirkailija
  tuula.vatiainen@jkl.fi   Phone icon 014-2664157
Tiina Vehkoo / Kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Tuija Venäläinen / Kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi   Phone icon (014) 266 4143
Tuija Venäläinen / Kirjastonjohtaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Helena Viitarinne / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Mika Viitarinne / Kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Katja Virolainen / vastaava kirjastonhoitaja
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Jenni Vuorela / Vastaava kirjastonhoitaja (sij.)
  etunimi.sukunimi@jkl.fi
Mari Vuorinen / pedagoginen informaatikko
  mari.vuorinen@jkl.fi
Heidi Väisänen / Kirjastonhoitaja
  heidi.i.vaisanen@jkl.fi
Biblioteksgrupp
Keski-kirjastot
Grundat år
1861
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-11-22T00:01:15