Kouvolan kaupunginkirjasto-maakuntakirjasto

Inga öppettider hittades

, Kouvola (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 020 615 5232 / Telefon
Phone icon 020 615 4744 / Hallinto
Phone icon 020 615 6102 / Hankinta/Luettelointi
Phone icon 020 615 8279 / Kaukopalvelu
Phone icon 020 615 4744 / Talous
Phone icon 020 615 8279 / Lähettämö
Phone icon 020 615 5783 / Tietotekniikka
Phone icon 020 615 4271 / Tiedotus/Viestintä (kirjaston yhteinen)
Postadress
PB 33
45101
E-mail
kirjasto@kouvola.fi
 
Sök material
http://www.kyyti.fi/
Hemsida
Enhetens personal
Noora Anttonen / kirjastovirkailija, aineisto-osasto
  noora.anttonen@kouvola.fi   Phone icon 020 6156 104
Terho Junninen / kirjastoavustaja
  terho.junninen@kouvola.fi
Henna Kauppi / kirjastovirkailija, aineisto-osasto
  henna.kauppi@kouvola.fi
Selja Kunttu / Kirjastotoimenjohtaja
  selja.kunttu@kouvola.fi   Phone icon 020 615 7262
Tuomas Kunttu / johtava informaatikko
  tuomas.kunttu@kouvola.fi   Phone icon 020 615 6637
Ilona Manninen / kirjastonhoitaja
  ilona.manninen@kouvola.fi   Phone icon 020 615 9172
Marko Niskapohja / kirjastotoimen apulaisjohtaja
  marko.niskapohja@kouvola.fi   Phone icon 020 6157 843
Anne Nurmi / Kirjastovirkailija, aineisto-osasto
  anne.nurmi@kuvola.fi
Ari Pesonen / Kirjastonhoitaja, aineisto-osasto
  ari.pesonen@kouvola.fi
Johanna Ranta / Kirjastonhoitaja, aineisto-osasto
  johanna.ranta@kouvola.fi   Phone icon 020 615 6103
Christer Skog / Verkkopalveluasiantuntija
  christer.skog@kouvola.fi   Phone icon 020 615 5783
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-05-23T15:28:48