Hattulan pääkirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


, 13720 Hattula (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 050 509 0335 / Telefon
Phone icon (03) 637 1448 / Fax
Postadress
Kauppatie 3
13720
E-mail
hattulan.kirjasto@hattula.fi
 
Enhetens personal
Liisa Jenu / Toimistosihteeri
  liisa.jenu@hattula.fi   Phone icon 050 5090 103
Kari Koivisto / kirjastoautonkuljettaja
  kari.koivisto@hattula.fi   Phone icon 050 3710 528
Raija Linna / Kirjastovirkailija
  raija.linna@hattula.fi   Phone icon 050 5090 323
Minna Linna-Vuori / Kirjastonhoitaja, vt. kirjasto- ja kulttuuritoimenjohtaja
  minna.linna-vuori@hattula.fi   Phone icon 050 5522 896
Pilvi Mikkola / Kirjastoapulainen
  pilvi.mikkola@hattula.fi   Phone icon 050 4698 479
Jaana Saari / Kunnan palvelupiste
  jaana.saari@hattula.fi   Phone icon 050 5778 722
Riikka-Liisa Salmia / Kirjastovirkailija
  riikka-liisa.salmia@hattula.fi   Phone icon 050 5090 324
Biblioteksgrupp
VANAMO
Grundat år
1857
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-03-24T00:02:28