Pääkirjasto (Kouvola)

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


, Kouvola (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 020 615 5232 / Telefon
Phone icon 020 615 4293 / Neuvonta
Phone icon 020 615 5232 / Internet-laitteiden varaukset
Phone icon (02) 0615 4271 / Information och kommunikation (enheter)
Phone icon 020 615 8455 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon 020 615 8284 / Vaktmästare
Phone icon (02) 0615 5238 / Vaktmästare (vara)
Postadress
PB 33
45101
E-mail
kirjasto@kouvola.fi
Bygt:1971
Arkitekt:Juhani Kivikoski
 
Sök material
http://www.kyyti.fi/
Hemsida
Enhetens personal
Tony Ahola / kirjastovirkailija, musiikkiosasto
  tony.ahola@kouvola.fi
Anna-Mari Andersson / erikoiskirjastonhoitaja
  anna-mari.andersson@kouvola.fi
Sirkka Flöjt / kirjastovirkailija
  sirkka.flojt@kouvola.fi
Sari Halinen / kirjastovirkailija
  sari.halinen@kouvola.fi
Outi Harju / kirjastonhoitaja
  outi.harju@kouvola.fi
Anitta Huusari / toimistonhoitaja
  anitta.huusari@kouvola.fi
Päivi Jussila / kirjastovirkailija
  paivi.jussila@kouvola.fi
Eija Kiintola / kirjastovirkailija
  eija.kiintola@kouvola.fi
Kirsi Kivistö / Kirjastovirkailija
  kirsi.kivisto@kouvola.fi
Jari Koivunen / Kirjastovirkailija-vahtimestari
  jari.koivunen@kouvola.fi
Arja Kuisma / Kirjastonhoitaja
  arja.kuisma@kouvola.fi
Kini Laine / Kirjastovirkailija (kiertävä)
  kini.laine@kouvola.fi
Tuomo Mannonen / mediatuottaja, mediamaja
  tuomo.mannonen@kouvola.fi   Phone icon 020 6151 333
Sari Nieminen / Kirjastovirkailija
  sari.nieminen@kouvola.fi
Maija Nordin / Kirjastoavustaja
Aija Sydänmaanlakka / Kirjastovirkailija
  aija.sydanmaanlakka@kouvola.fi
Leena Tuomala / Pääkirjaston kirjastonjohtaja
  leena.tuomala@kouvola.fi   Phone icon 020 615 6416
Nina Tuominen / Musiikin informaatikko
  nina.tuominen@kouvola.fi
Pia Tuominen / Kirjastovirkailija
  pia.tuominen@kouvola.fi
Biblioteksgrupp
Kyyti
Grundat år
1971
Tillägsinformation




sist uppdaterat: 2017-06-25T00:02:45