Nokian pääkirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


Telefonnummer
Phone icon 050 395 8823 / Telefon
Phone icon 044 906 1232 / Telefon
Phone icon 050 395 8825 / Neuvonta ja tietopalvelu
Postadress
PB 47
37101
E-mail
nokiankirjasto@nokiankaupunki.fi
Bygt:2010
Arkitekt:Hartela Oy
 
Tjänster
Lokalsamling samling
Enhetens personal
Päivi Gullman / palvelusihteeri
  paivi.gullman@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8822
Jarna Hara / vastaava erikoiskirjastonhoitaja
  jarna.hara@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 6251
Jaana Kakkonen / kirjastovirkailija
  jaana.kakkonen@nokiankaupunki.fi   Phone icon 040-133 4122
Arja Kangaspunta / erikoiskirjastonhoitaja
  arja.kangaspunta@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 8701
Päivi Kari / informaatikko
  paivi.kari@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 8821
Tarja Korpi / palvelusihteeri
  tarja.korpi@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8824
Marjo Laakkonen / erikoiskirjastonhoitaja
  marjo.laakkonen@nokiankaupunki.fi   Phone icon 040-133 4122
Maria Lahti / erikoiskirjastonhoitaja
  maria.lahti@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8822
Airi Nummelin / kirjastopalvelupäällikkö
  airi.nummelin@nokiankaupunki.fi   Phone icon 044-906 1232
Matti Pajuniemi / erikoiskirjastonhoitaja
  matti.pajuniemi@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 6216
Maarit Polviander / kirjastovirkailija
  maarit.polviander@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8824
Marja Vanhanen / palvelusihteeri
  marja.vanhanen@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050-395 8824
Marika Wallenius / kirjastovirkailija
  marika.wallenius@nokiankaupunki.fi   Phone icon 050 395 8822
Biblioteksgrupp
PIKI
Grundat år
1855
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-03-26T00:01:52