Huvudbiblioteket (Borgå)

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


Söndagar endast tidningsläsesale

Prästgatan 20, 06100 Borgå (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 019 520 2418 / Aikusten osasto / Vuxenavdelning
Phone icon 040 489 9602 / Hankintaehdotukset / Anskaffningsförslag
Phone icon 019 520 2424 / Lasten ja nuorten osasto / Barn- och ungdomsavdelning
Phone icon 019 520 2430 / Musiikkiosasto / MusikavdelningMusik
Phone icon 040 489 9605 / Neuvonta- ja tietopalvelu / Informationstjänst
Phone icon 040 180 0848 / Vahtimestari / Vaktmästare
Phone icon 040 489 9609 / Kaukolaina / Fjärrlån
Phone icon 040 489 9737 / Hallinto
Phone icon 040 489 9610 / Kaukopalvelu (vara)
Phone icon 040 542 0211 / Lähettämö
Phone icon 040 489 9607 / Talous
Phone icon 040 489 9610 / Maakuntakirjasto
Phone icon 040 489 9604 / Maakuntakirjasto (vara)
Postadress
PB 96
06101 Borgå
E-mail
paakirjasto@porvoo.fi
Bygt:2000
Arkitekt:Tuomo Siitonen
 
Enhetens personal
Helena Backman-Karvonen / Kirjastonhoitaja
  helena.backman-karvonen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9604
Thomas Blom / Vahtimestari
  thomas.blom@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Monika Felixsson / Kirjastovirkailija
  monika.felixsson@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2424
Helena Helenius / Kirjastoavustaja
  helena.helenius@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Pasi Hynninen / Kirjastovirkailija
  pasi.hynninen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9604
Heidi Häivälä / Kirjastonhoitaja
  heidi.haivala@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Roger Johansson / Vahtimestari
  roger.johansson@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Elina Karioja / Vs musiikkikirjastovirkailija
  elina.karioja@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9602
Irja Kekäläinen / Kirjastovirkailija
  irja.kekalainen@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2424
Tetta Korhonen / Kirjastonhoitaja
  tetta.korhonen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Merja Koskenlaita / Kirjastovirkailija
  merja.koskenlaita@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2418
Catharina Latvala / Palveluesimies
  catharina.latvala@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2424
Jouni Malmborg / Kirjastovirkailija
  jouni.malmborg@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Helena Nyholm / Kirjastovirkailija
  helena.nyholm@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9604
Tiina Rajala / Kirjastonhoitaja
  tiina.rajala@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Saara Salin / Pedagoginen informaatikko
  saara.salin@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2424
Tove Selkälä / Kirjastonhoitaja
  tove.selkala@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9610
Laila Sirén / Kirjastoavustaja
  laila.siren@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Ninnu Strandvall / Kirjastovirkailija
  ninnu.strandvall@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9608
Maria Suomela / Toimistosihteeri
  maria.suomela@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9607
Marika Sykkö / Kirjastonhoitaja
  marika.sykko@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Kaisa Tolonen / Palveluesimies
  kaisa.tolonen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9605
Markku Untinen / Erikoiskirjastonhoitaja
  markku.untinen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9602
Virpi Vilkki / Kirjastovirkailija
  virpi.vilkki@porvoo.fi   Phone icon 0400 256 959
Katri Vuori / Kirjastovirkailija
  katri.vuori@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9608
Annette Wackström-Paananen / Kirjastovirkailija
  annette.wackstrom-paananen@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2418
Ann Westerling / Kirjastovirkailija
  ann.westerling@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9607
Biblioteksgrupp
Helle
Grundat år
1861
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-11-19T00:01:15