Riihimäen kaupunginkirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


, 11100 Riihimäki (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon (019) 758 4681 / Telefon
Phone icon (019) 758 4682 / Lainaustoimisto, puhelin 2
Phone icon (019) 758 4687 / Lasten- ja nuortenosasto
Phone icon (019) 758 4678 / Aikuisten- ja musiikkiosaston tietopalvelu sekä kaukopalvelu
Phone icon (019) 758 4677 / Vahtimestari
Phone icon (019) 758 4675 / Kirjastotoimenjohtaja Kaija Viskari
Postadress
PB 197
11101
E-mail
kirjasto@riihimaki.fi
 
Enhetens personal
Irma Aarnio / osastonjohtaja, lasten- ja nuortenosasto
  irma.aarnio@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4689
Anna-Maija Ahola / erikoiskirjastovirkailija
  anna-maija.ahola@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4683
Katja Ahtinen / vahtimestari-virkailija
  katja.ahtinen@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4677
Tiina Halonen / kirjastovirkailija
  tiina.halonen2@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4683
Kirsi Hovikorpi / osastonjohtaja, aikuistenosasto
  kirsi.hovikorpi@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4679
Päivi Jääskeläinen / kirjastovirkailija
  paivi.jaaskelainen@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4686
Terttu Koivisto / kirjastonhoitaja
  terttu.koivisto@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4680
Kirsi Kontuvirta / erikoiskirjastonhoitaja
  kirsi.kontuvirta@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4693
Ritva Kuisma / erikoiskirjastovirkailija
  ritva.kuisma@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4692
Satu Kuisma / erikoiskirjastovirkailija
  satu.kuisma@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4683
Tarja Kuparinen / kirjastovirkailija
  tarja.kuparinen@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4690
Sointu Laakso / vahtimestari
  sointu.laakso@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4677
Anne Levänen / osastosihteeri
  anne.levanen@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4676
Stefan "Sakke" Lindfors / järjestelyapulainen
  stefan.lindfors@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4683
Johanna Lindroos / kirjastovirkailija
  johanna.lindroos@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4683
Tiina Löfberg / kirjastonhoitaja
  tiina.lofberg@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4686
Marja-Leena Mäntynen / kirjastovirkailija
  marja-leena.mantynen@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4683
Heidi Rönn / kirjastovirkailija
  heidi.ronn@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4692
Olli Setälä / osastonjohtaja
  olli.setala@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4680
Kristiina Tikka / kirjastovirkailija
  kristiina.tikka@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4686
Kaija Viskari / kirjastotoimenjohtaja
  kaija.viskari@riihimaki.fi   Phone icon (019) 758 4675
Biblioteksgrupp
RATAMO
Grundat år
1936
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-06-23T00:02:44