Kampuskirjasto (Seinäjoen korkeakoulukirjasto)

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


Telefonnummer
Phone icon 020 124 5040 / Asiakaspalvelu
Postadress
PB 97
60101
E-mail
kampuskirjasto@seamk.fi
Enhetens personal
Tuula Ala-Hakuni / Suunnittelija
  tuula.ala-hakuni@seamk.fi   Phone icon 020 124 5041
Leena Elenius / Informaatikko
  leena.elenius@seamk.fi   Phone icon 020 124 5046
Paula Isoaho / Informaatikko
  paula.isoaho@seamk.fi   Phone icon 020 124 5049
Minna Karvonen / Tietopalvelusihteeri
  minna.karvonen@seamk.fi   Phone icon 020 124 5047
Tarja Koskimies / Kirjastonjohtaja
  tarja.koskimies@seamk.fi   Phone icon 020 124 5042
Jaana Latvanen / Informaatikko
  jaana.latvanen@seamk.fi   Phone icon 020 124 4941
Mervi Löytynoja / Tietopalvelusihteeri
  mervi.loytynoja@seamk.fi   Phone icon 020 124 5044
Jarkko Meronen / Suunnittelija
  jarkko.meronen@seamk.fi   Phone icon 020 124 5048
Anne Pakkanen / Tietopalvelusihteeri
  anne.pakkanen@seamk.fi   Phone icon 020 124 5045
Sari Ritoniemi / Tietopalvelusihteeri
  sari.ritoniemi@seamk.fi   Phone icon 020 124 5455
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-05-01T00:03:32