Sundom meröppet bibliotek

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


Då personalen inte är på plats kan kunderna öppna dörren med bibliotekskortet och PIN-koden. Personal på plats må-ti kl. 12-19, ons-fre kl. 12-16.

Sundomvägen 13, Sundom Vasa (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon (06) 325 3562 / Telefon
Postadress
Sundomvägen 13
65410 Vasa
E-mail
kirjasto.sundom@vaasa.fi
Byggnad: Sundom lärcenter
Bygt:2008
 
Enhetens personal
Henry Olkkola / Vastaava kirjastovirkailija
  henry.olkkola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3562
Hela personalen
Marita Ahola / Kulttuuri- ja kirjastotoimen johtaja
  marita.ahola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3520
Leena Alanko / Hallintosihteeri
  leena.alanko@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3526
Eija Aromaa / Vastaava kirjastovirkailija
  eija.aromaa@vaasa.fi   Phone icon (06) 323 1011
Kristina Grönberg / Erikoiskirjastonhoitaja
  kristina.gronberg@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3540
Sonja Guss-Toukonen / Erikoiskirjastonhoitaja
  sonja.guss-toukonen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3560
Vesna Haglund / Kirjastovirkailija
  vesna.haglund@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3580
Catarina Harjunen / Erikoiskirjastovirkailija. Opintovapaalla
  catarina.harjunen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3530
Pirkko Hurtig / Erikoiskirjastonhoitaja
  pirkko.hurtig@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3534
Eija Håkans / Kirjastovirkailija
  eija.hakans@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3558
Eeva Ikonen / Informaatikko
  eeva.ikonen@vaasa.fi   Phone icon 040-6476995
Salla Järvisalo / Ts. kirjastovirkailija
  salla.jarvisalo@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3533
Sari Kaunisto / Kirjastovirkailija
  sari.kaunisto@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3550
Pirjo Ketola / Erikoiskirjastonhoitaja
  pirjoleena.ketola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3545
Irma Kivisaari / Erikoiskirjastovirkailija
  irma.kivisaari@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3545
Riitta Konster / Kirjastoavustaja
  riitta.konster@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3563
Eeva-Liisa Korhonen / Erikoiskirjastonhoitaja
  eeva-liisa.korhonen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3547
Mikko Korpela / Virastomestari
  mikko.korpela@vaasa.fi   Phone icon 040-8653567
Kristina Koski-Paasila / Kirjastonjohtaja
  kristina.koski@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3575
Anna-Maija Koskimies-Hellman / Pedagoginen informaatikko
  anna-maija.koskimies@vaasa.fi   Phone icon 040 352 3543
Kaarina Kultti / Vastaava kirjastovirkailija
  kaarina.kultti@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3558
Merja Kunnari / Informaatikko
  merja.tikkamaki@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3540
Elina Kupari / Projektityöntekijä
  elina.kupari@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3561
Kai Lehtinen / Erikoiskirjastovirkailija
  kai.lehtinen@vaasa.fi   Phone icon 040 865 3567
Johanna Linzén / Tietopalveluvirkailija
  johanna.linzen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3540
Pia Lunabba / Kirjastosihteeri
  pia.lunabba@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3553
Marja Mikola / Kirjastotoimen apulaisjohtaja
  marja.mikola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3521
Lisbeth Myllykangas / Vastaava kirjastovirkailija
  lisbeth.myllykangas@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3533
Anna Mäki-Valkama / Ts. kirjastovirkailija
  anna.maki-valkama@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8475
Ulrika Nykvist / Erikoiskirjastonhoitaja
  ulrika.nykvist@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3537
Arja Ojala / Kirjastovirkailija
  arja.ojala@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3575
Henry Olkkola / Vastaava kirjastovirkailija
  henry.olkkola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3562
Anna Pakka / Osastonjohtaja
  anna.pakka@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3579
Ursula Palo / Erikoiskirjastovirkailija
  ursula.palo@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3565
Kristiina Perttu / Lähikirjastojen palvelujohtaja
  kristiina.perttu@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8476
Heikki Peräsalo / Virastomestari
  heikki.perasalo@vaasa.fi   Phone icon 0400-404171
Maria Pihlajamäki / Kirjastovirkailija
  maria.pihlajamaki@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3571
Terhi Piikkilä / Pedagoginen informaatikko
  terhi.piikkila@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3588
Heli Pohjanhovi / Osastonjohtaja
  heli.pohjanhovi@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3531
Minna Rinta-Valkama / Osastonjohtaja
  minna.rinta-valkama@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3546
Susanna Saari / Tiedottaja
  susanna.saari@vaasa.fi   Phone icon 040 173 5207
Leena Sandberg / Informaatikko
  leena.sandberg@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3538
Arja Sandvik / Toimistosihteeri
  arja.sandvik@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3527
Virva Soikkeli / Verkkopalveluassistentti
  virva.soikkeli@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3561
Heli Stenbacka / Talousasiantuntija
  heli.stenbacka@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3525
André Storfors / Vastaava kirjastovirkailija
  andre.storfors@vaasa.fi   Phone icon 06-325 3543
Katriina Strandwall / Osastonjohtaja
  katriina.strandwall@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3552
Hermanni Suominen-Hjelt / Ts. kirjastovirkailija
  hermanni.suominen-hjelt@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3540
Lena Sågfors / Pedagoginen informaatikko
  lena.sagfors@vaasa.fi   Phone icon 040 046 3589
Cecilia Söderholm / Kirjastovirkailija
  cecilia.soderholm@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3571
Annika Söderlund / Erikoiskirjastovirkailija
  annika.soderlund@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3529
Marjo Tuomela-Urho / Kirjastovirkailija
  marjo.tuomela-urho@vaasa.fi   Phone icon 06-325 3575
Jaana Uitto / Kirjastosihteeri
  jaana.uitto@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3551
Seppo Valkama / Virastomestari
  seppo.valkama@vaasa.fi   Phone icon 040 040 4344
Sami Varjo / IT-suunnittelija
  sami.varjo@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3548
Essi Viitala / Kirjastovirkailija
  essi.viitala@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3565
Jaana Villanen / Kirjastovirkailija
  jaana.villanen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8475
Kati Vuorenmaa / Osastonjohtaja. Virkavapaalla
  kati.vuorenmaa@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3593
Marika Vähäkuopus / Kirjastovirkailija
  marika.vahakuopus@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3533
Ulla Vähämäki / Kirjastovirkailija
  ulla.vahamaki@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8475
Antti Vänniä / Kirjastovirkailija
  antti.vannia@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3533
Monica Ylikoski-Lehtonen / Vastaava kirjastonhoitaja
  monica.ylikoski-lehtonen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3571
Grundat år
1901
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-04-24T00:02:48