Tervakosken kirjasto

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


, 12400 Janakkala (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon (019) 758 0700 / Telefon
Phone icon (019) 758 0700 / Vuxna
Phone icon (019) 758 0701 / Inköpsförslag
Phone icon (019) 758 0700 / Omlån
Phone icon (019) 758 0700 / Reservation
Phone icon (019) 758 0700 / Bokning av Internetstationer
Postadress
Kivimiehentie 2
12400
E-mail
tervakoski.kirjasto@janakkala.fi
 
Enhetens personal
Taina Haukoranta / (vuorotteluvapaalla 24.9. saakka)
  taina.haukoranta@janakkala.fi   Phone icon 019 758 0700
Hannele Kontio / kirjastovirkailija
  hannele.kontio@janakkala.fi   Phone icon 019 758 0700
Tuula Kujanpää / kirjastovirkailija, ma
  tuula.kujanpaa@janakkala.fi   Phone icon 019 758 0700
Hela personalen
Taina Haukoranta / (vuorotteluvapaalla 24.9. saakka)
  taina.haukoranta@janakkala.fi   Phone icon 019 758 0700
Paula Jutila / erikoiskirjastonhoitaja
  paula.jutila@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1387
Ulla Kapanen / kirjastovirkailija
  ulla.kapanen@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1840
Matti Karvinen / kirjastotoimenjohtaja
  matti.karvinen@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1274
Hannele Kontio / kirjastovirkailija
  hannele.kontio@janakkala.fi   Phone icon 019 758 0700
Tuula Kujanpää / kirjastovirkailija, ma
  tuula.kujanpaa@janakkala.fi   Phone icon 019 758 0700
Päivi Kuusinen / (poissa)
Arto Myllymäki / kirjastovirkailija
  arto.myllymaki@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1286
Aila Palojärvi / kirjastoavustaja
  aila.palojarvi@janakkala.fi
Lauri Roine / erikoiskirjastonhoitaja
  lauri.roine@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1285
Sanna Salonen / erikoiskirjastonhoitaja
  sanna.salonen@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1291
Tommi Toivanen / kirjastovirkailija, ma
  tommi.toivanen@janakkala.fi   Phone icon 0500-213 216, 019-758 0700
Marjukka Toivola / kirjastovirkailija
  marjukka.toivola@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1296
Maija Vahanta / kirjastovirkailija, osa-aikainen
  maija.vahanta@janakkala.fi   Phone icon 03 680 1266
Biblioteksgrupp
VANAMO
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-08-19T00:02:02