Tornion pääkirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


, 95400 Torneå (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 050 597 1576 / Aikuisten osasto /neuvonta
Phone icon 050 597 1568 / Lainaustoimisto
Phone icon 050 597 1572 / Lasten - ja nuorten osasto
Phone icon 050 597 1570 / Musiikkiosasto
Phone icon 040 701 3954 / Kirjastotoimenjohtaja Hanna Laitinen
Postadress
Torikatu 2
95400
E-mail
kirjasto@tornio.fi
Bygt:1986
Arkitekt:Matti Porkka
 
Enhetens personal
Hellevi Aarni / kirjastovirkailija / kirjastoauto
  hellevi.aarni@tornio.fi   Phone icon 040 039 2357
Anneli Hurtig / kirjastonhoitaja
  anneli.hurtig@tornio.fi   Phone icon 050 597 1582
Tiina Höynälä / kirjastonhoitaja / lasten- ja nuortenosasto
  tiina.hoynala@tornio.fi   Phone icon 050 597 1591
Tuula Kauppinen / kirjastovirkailija
  tuula.kauppinen@tornio.fi   Phone icon 050 597 1582
Tarja Kemppainen / kirjastonhoitaja, It-vastaava, tarvikehankinnat
  tarja.kemppainen@tornio.fi   Phone icon 050 597 1577
Päivi Koivuniemi / erikoiskirjastonhoitaja, kirjastotoimenjohtajan sijainen
  paivi.koivuniemi@tornio.fi   Phone icon 040 630 1220
Hanna Laitinen / kirjastotoimenjohtaja
  hanna.laitinen@tornio.fi   Phone icon 040 701 3954
Anna-Leena Lindholm / kirjastovirkailija / kotipalvelu, kirjakassi
  anna-leena.lindholm@tornio.fi   Phone icon 050 597 1587
Ritva Lääkkö / kirjastovirkailija
  ritva.laakko@tornio.fi   Phone icon 050 597 1568
Jari Ojala / kirjastoautonkuljettaja
  Phone icon 0400 392 357
Tarja Salmi / kirjastovirkailija
  tarja.salmi@tornio.fi   Phone icon 050 597 1582
Anne Tanner / kirjastovirkailija / lasten- ja nuortenosasto
  anne.tanner@tornio.fi   Phone icon 050 597 1572
Marika Vierimaa / kirjastoautonkuljettaja
  marika.vierimaa@tornio.fi   Phone icon 0400 392 357
Anneli Välimaa / kirjastonhoitaja
  anneli.valimaa@tornio.fi   Phone icon 050 597 1582
Biblioteksgrupp
Lapin kirjasto
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-04-25T00:02:47