Vihdin Kirkonkylän kirjasto

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


, 03400 Vichtis (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon (09) 4258 3180 / Telefon
Phone icon (09) 4258 3275 / Fax
Phone icon 044 767 4654 / GSM
Phone icon (09) 4258 3180 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon 044 767 46 96 / Kirjastonjohtaja
Postadress
Kyläaukio 1
03400
E-mail
kirkonkylan.kirjasto@vihti.fi
 
Tjänster
Energimätare apparat
  • Utlånas
Kopieringsmaskin apparat
Skräpplockare apparat
  • Utlånas
tjänst
Brädspel tjänst
  • Utlånas
Brädspel tjänst
  • Utlånas
Trådlöst nätverk (Wi-Fi) tjänst
Utställningsrum utrymme
  • maksuton
utrymme
Enhetens personal
Tiina Piirainen / kirjastonhoitaja
  tiina.piirainen@vihti.fi
Taina Sirola / kirjastonjohtaja
  taina.sirola@vihti.fi   Phone icon 044 767 46 96
Marja Tuomikoski / kirjastovirkailija
  marja.tuomikoski@vihti.fi
Hela personalen
Anne Eriksson / kirjastovirkailija
  anne.eriksson@vihti.fi
Erkki Hipponen / kirjastonhoitaja
  erkki.hipponen@vihti.fi   Phone icon 044 7674692
Lotta Jansson / informaatikko
  lotta.jansson@vihti.fi   Phone icon 044 767 4694
Ilona Kataja / kirjastonhoitaja
  ilona.kataja@vihti.fi   Phone icon 09 4258 3181
Iina Merjankari / kirjastonhoitaja
  iina.merjankari@vihti.fi
Ilkka Ora / kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  ilkka.ora@vihti.fi
Liisa Palomäki-Nieminen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Auli Peltola / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Karoliina Pentti / kirjastonhoitaja
  karoliina.pentti@vihti.fi   Phone icon 044 7674653
Tiina Piirainen / kirjastonhoitaja
  tiina.piirainen@vihti.fi
Janika Puolitaival / pedagoginen informaatikko
  janika.puolitaival@vihti.fi   Phone icon 044 767 4693
Tuija Raitanen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Pirkko Saastamoinen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Taina Sirola / kirjastonjohtaja
  taina.sirola@vihti.fi   Phone icon 044 767 46 96
Marja Tuomikoski / kirjastovirkailija
  marja.tuomikoski@vihti.fi
Biblioteksgrupp
Lukki-kirjastot
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-10-17T00:02:51