Vihdin pääkirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


Telefonnummer
Phone icon (09) 4258 3274 / Fax
Phone icon (09) 4258 3261 / Hankintaehdotukset
Phone icon (09) 4258 3181 / Lainaustoimisto
Phone icon (09) 4258 3219 / Musiikkiosasto
Phone icon 044 767 4694 / Tila- ja näyttelyvaraukset
Phone icon (09) 4258 3181 / Kaukopalvelu
Phone icon 044 042 1149 / Kirjastotoimenjohtaja
Phone icon 044 7674693 / Lastenosaston vastaava
Phone icon 044 7674653 / Nuortenosaston vastaava
Postadress
Pisteenkaari 9
03100
E-mail
Vihdin.kunnankirjasto@vihti.fi
Bygt:1998
 
Enhetens personal
Anne Eriksson / kirjastovirkailija
  anne.eriksson@vihti.fi
Erkki Hipponen / kirjastonhoitaja
  erkki.hipponen@vihti.fi   Phone icon 044 7674692
Lotta Jansson / informaatikko
  lotta.jansson@vihti.fi   Phone icon 044 767 4694
Ilona Kataja / kirjastonhoitaja
  ilona.kataja@vihti.fi   Phone icon 09 4258 3181
Iina Merjankari / kirjasto- ja kulttuuritoimenjohtaja (vt.)
  etunimi.sukunimi@vihti.fi   Phone icon 044 042 1149
Auli Peltola / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Karoliina Pentti / kirjastonhoitaja
  karoliina.pentti@vihti.fi   Phone icon 044 7674653
Janika Puolitaival / pedagoginen informaatikko
  janika.puolitaival@vihti.fi   Phone icon 044 767 4693
Tuija Raitanen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Pirkko Saastamoinen / kirjastovirkailija
  etunimi.sukunimi@vihti.fi
Biblioteksgrupp
Lukki-kirjastot
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2018-01-23T00:02:05