Ylistaro bibliotek

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


Kaukolanraitti 5, 61400 Seinäjoki (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 06 416 7250 / Telefon
Postadress

E-mail
ylistaro.monipalvelukirjasto@seinajoki.fi
 
Enhetens personal
Leena Kristola / vs. kirjastovirkailija
  leena.kristola@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 7250
Anneli Lallukka / kirjastonjohtaja
  anneli.lallukka@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 7251
Tiina Malmivaara / kirjastovirkailija
  tiina.malmivaara@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 7250
Hela personalen
Sari Aly / Kirjastovirkailija
  sari.aly@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2329
Anneli Hakala / toimistosihteeri
  anneli.hakala@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 6500
Mervi Heikkilä / kirjastotoimenjohtaja
  mervi.heikkila@seinajoki.fi   Phone icon 06 416 2320
Elina Hokkanen / Kirjastonhoitaja
  elina.hokkanen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2327
Marika Honkola / Kirjastovirkailija
  marika.honkola@seinajoki.fi   Phone icon 044 425 5176
Jani Ikonen / Kimppakoordinaattori
  jani.ikonen@seinajoki.fi   Phone icon 044 4181659
Pirjo Jaatinen / Palvelupäällikkö
  pirjo.jaatinen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2323
Kristiina Keski-Luoma / kirjastovirkailija
  kristiina.keski-luoma@seinajoki.fi
Arto Kivipelto / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  arto.kivipelto@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2316
Elina Kortesmäki / Palvelupäällikkö
  elina.kortesmaki@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2325
Virpi Kortesniemi / Verkkosuunnittelija
  virpi.kortesniemi@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2327
Merja Koski-Aho / kirjastonjohtaja
  merja.koski-aho@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 6539
Tarja Koskiniemi / Kirjastovirkailija
  tarja.koskiniemi@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2327
Hanna Kotila / Informaatikko
  hanna.kotila@seinajoki.fi   Phone icon 0444181010
Leena Kristola / vs. kirjastovirkailija
  leena.kristola@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 7250
Terhi Kujanen / kirjastovirkailija
  terhi.kujanen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2316
Outi Kukkonen / Kirjastonhoitaja
  outi.kukkonen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2717
Outi Kytöniemi / Kirjastovirkailija
  outi.kytoniemi@seinajoki.fi
Anneli Lallukka / kirjastonjohtaja
  anneli.lallukka@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 7251
Maria Lehtola / Kirjastovirkailija
  maria.lehtola@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2717
Salla Leinonen / kirjastovirkailija
  salla.leinonen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 412 2717
Anna Leivonmäki / Kirjastovirkailija
  anna.leivonmaki@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2329
Kirsti Länsikallio / kirjastotoimen apulaisjohtaja
  kirsti.lansikallio@seinajoki.fi   Phone icon 06 416 2321
Tiina Malmivaara / kirjastovirkailija
  tiina.malmivaara@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 7250
Sini Mäkinen / kirjastonjohtaja
  sini.makinen@seinajoki.fi
Sari Mäkinen-Laitila / Palvelupäällikkö
  sari.makinen-laitila@seinajoki.fi   Phone icon 06 416 2637
Terhi Niemistö / Kirjastovirkailija
  terhi.niemisto@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 7397
Jarkko Parkkinen / Kirjastovirkailija
  jarkko.parkkinen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2429
Anne Pohjola / Kirjastovirkailija
  anne.pohjola@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2328
Hannele Puhtimäki / Palvelupäällikkö
  hannele.puhtimaki@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2426
Sirpa Pukkinen / Kirjastovirkailija
  sirpa.pukkinen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2327
Jarmo Puronvarsi / Kirjastoautonkuljettaja-virkailija
  jarmo.puronvarsi@seinajoki.fi   Phone icon 040 026 1517
Päivi Ranta / Kirjastovirkailija
  paivi.ranta@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2429
Tiina Rinta-Jouppi / Kirjastovirkailija
  tiina.rinta-jouppi@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2318
Sirpa Rintamäki / Kirjastovirkailija
  sirpa.rintamaki@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2327
Johanna Saarela / Kirjastonhoitaja
  johanna.saarela@seinajoki.fi   Phone icon 06 416 2717
Jaana Savela / Kirjastovirkailija
  jaana.savela@seinajoki.fi   Phone icon 044 425 5136
Merja Selin / Kirjastoavustaja
  merja.selin@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2458
Pasi Selin / Palvelupäällikkö
  pasi.selin@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2635
Helena Siltala / Kirjastovirkailija
  helena.siltala@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2717
Teija Takala / Kirjastovirkailija
  teija.takala@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2328
Miika Tapionlinna / kirjastovirkailija
  miika.tapionlinna@seinajoki.fi
Hilkka Venesoja / kirjastovirkailija
  hilkka.venesoja@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 6541
Jaana Viljanen / Informaatikko
  jaana.viljanen@seinajoki.fi   Phone icon (06) 416 2636
Harri Vähäsalo / Vahtimestari
  harri.vahasalo@seinajoki.fi   Phone icon 044 425 5750
Biblioteksgrupp
Eepos-kirjastot
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2017-03-25T00:01:52