Vähänkyrön omatoimikirjasto

Omatoimiaukioloajat


Aukioloajat tällä viikolla


Omatoimiajat ma-pe 9-21, la-su 9-18.

Puhelinnumerot
Phone icon (06) 325 8475 / Puhelin
Postiosoite
Porinmäenkuja 1
66500 Vähäkyrö
Sähköposti
kirjasto.vahakyro@vaasa.fi
 
Aineistohaku, varaukset, omat lainat, uusiminen
http://kirjasto.vaasa.fi
Verkkosivut
https://kirjasto.vaasa.fi/vahankyronkirjasto
Palvelut
Asiakastietokoneet laite
E-lehtikone laite
Kopiokone laite
Langaton verkko palvelu
Omatoimikirjasto palvelu
Henkilökunta
Anna Mäki-Valkama / Ts. kirjastovirkailija
  anna.maki-valkama@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3578
Ulla Parkkomäki / Kirjastovirkailija
  ulla.vahamaki@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8467
Kristiina Perttu / Lähikirjastojen palvelujohtaja
  kristiina.perttu@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8476
Jaana Villanen / Kirjastovirkailija
  jaana.villanen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8468
Organisaation henkilöstö
Marita Ahola / Kulttuuri- ja kirjastotoimen johtaja
  marita.ahola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3520
Leena Alanko / Hallintosihteeri
  leena.alanko@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3526
Eija Aromaa / Vastaava kirjastovirkailija
  eija.aromaa@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3544
Johanna Ekoluoma / Erikoiskirjastovirkailija
  johanna.ekoluoma@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3575
Kristina Grönberg / Erikoiskirjastonhoitaja
  kristina.gronberg@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3556
Sonja Guss-Toukonen / Erikoiskirjastonhoitaja
  sonja.guss-toukonen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3560
Vesna Haglund / Kirjastovirkailija
  vesna.haglund@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3580
Pirkko Hurtig / Erikoiskirjastonhoitaja
  pirkko.hurtig@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3534
Eeva Ikonen / Informaatikko
  eeva.ikonen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3538
Salla Järvisalo / Ts. kirjastovirkailija
  salla.jarvisalo@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3533
Sari Kaunisto / Kirjastovirkailija
  sari.kaunisto@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3550
Pirjo Ketola / Erikoiskirjastonhoitaja
  pirjoleena.ketola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3585
Irma Kivisaari / Erikoiskirjastovirkailija
  irma.kivisaari@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3586
Riitta Konster / Kirjastoavustaja
  riitta.konster@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3563
Eeva-Liisa Korhonen / Erikoiskirjastonhoitaja
  eeva-liisa.korhonen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3541
Mikko Korpela / Virastomestari
  mikko.korpela@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3567
Kristina Koski-Paasila / Kirjastonjohtaja
  kristina.koski@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3576
Anna-Maija Koskimies-Hellman / Pedagoginen informaatikko
  anna-maija.koskimies@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3591
Kaarina Kultti / Vastaava kirjastovirkailija
  kaarina.kultti@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3559
Merja Kunnari / Informaatikko
  merja.tikkamaki@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3554
Elina Kupari / Projektityöntekijä
  elina.kupari@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3549
Kai Lehtinen / Erikoiskirjastovirkailija
  kai.lehtinen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3532
Johanna Linzén / Tietopalveluvirkailija
  johanna.linzen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3539
Pia Lunabba / Kirjastosihteeri
  pia.lunabba@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3553
Marja Mikola / Kirjastotoimen apulaisjohtaja
  marja.mikola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3521
Lisbeth Myllykangas / Vastaava kirjastovirkailija
  lisbeth.myllykangas@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3522
Anna Mäki-Valkama / Ts. kirjastovirkailija
  anna.maki-valkama@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3578
Ulrika Nykvist / Erikoiskirjastonhoitaja
  ulrika.nykvist@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3535
Arja Ojala / Kirjastovirkailija
  arja.ojala@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3577
Henry Olkkola / Vastaava kirjastovirkailija
  henry.olkkola@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3583
Anna Pakka / Osastonjohtaja
  anna.pakka@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3528
Ursula Palo / Erikoiskirjastovirkailija
  ursula.palo@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3564
Ulla Parkkomäki / Kirjastovirkailija
  ulla.vahamaki@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8467
Kristiina Perttu / Lähikirjastojen palvelujohtaja
  kristiina.perttu@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8476
Heikki Peräsalo / Virastomestari
  heikki.perasalo@vaasa.fi   Phone icon 0400-404171
Maria Pihlajamäki / Kirjastovirkailija
  maria.pihlajamaki@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3579
Terhi Piikkilä / Pedagoginen informaatikko
  terhi.piikkila@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3588
Heli Pohjanhovi / Osastonjohtaja
  heli.pohjanhovi@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3531
Minna Rinta-Valkama / Osastonjohtaja
  minna.rinta-valkama@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3546
Karoliina Salo / Ts. kirjastovirkailija
  karoliina.salo@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3593
Arja Sandvik / Toimistosihteeri
  arja.sandvik@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3527
Virva Soikkeli / Verkkopalveluassistentti
  virva.soikkeli@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3549
Heli Stenbacka / Talousasiantuntija
  heli.stenbacka@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3525
André Storfors / Vastaava kirjastovirkailija
  andre.storfors@vaasa.fi   Phone icon 06-325 3543
Katriina Strandwall / Osastonjohtaja
  katriina.strandwall@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3552
Hermanni Suominen-Hjelt / Ts. kirjastovirkailija
  hermanni.suominen-hjelt@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3529
Lena Sågfors / Pedagoginen informaatikko
  lena.sagfors@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3589
Cecilia Söderholm / Kirjastovirkailija
  cecilia.soderholm@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3573
Annika Söderlund / Erikoiskirjastovirkailija
  annika.soderlund@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3594
Marjo Tuomela-Urho / Kirjastovirkailija
  marjo.tuomela-urho@vaasa.fi   Phone icon 06-325 3561
Jaana Uitto / Kirjastosihteeri
  jaana.uitto@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3551
Sami Varjo / IT-suunnittelija
  sami.varjo@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3548
Essi Viitala / Kirjastovirkailija
  essi.viitala@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3536
Jaana Villanen / Kirjastovirkailija
  jaana.villanen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 8468
Kati Vuorenmaa / Osastonjohtaja. Virkavapaalla
  kati.vuorenmaa@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3593
Marika Vähäkuopus / Kirjastovirkailija
  marika.vahakuopus@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3524
Antti Vänniä / Kirjastovirkailija
  antti.vannia@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3523
Monica Ylikoski-Lehtonen / Vastaava kirjastonhoitaja
  monica.ylikoski-lehtonen@vaasa.fi   Phone icon (06) 325 3572
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2017-11-23T00:02:53