Gammelbackan kirjasto - Gammelbacka bibliotek

Self service


Opening hours this week


, 06400 Porvoo (View larger map)

Directions (Matka.fi)

Telephone numbers
Phone icon 040 197 7212 / Telephone
Mail address
Keskusaukio 1
06400
E-mail
kirjastog@porvoo.fi
 
Personnel
Lasse Rantanen / Kirjastovirkailija
  lasse.rantanen@porvoo.fi   Phone icon 040 1977 212
Anna-Maija Takala / Vs kirjastovirkailija
  anna-maija.takala@porvoo.fi   Phone icon 040 1977 212
Personnel of same organisation level
Helena Backman-Karvonen / Kirjastonhoitaja
  helena.backman-karvonen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9604
Thomas Blom / Vahtimestari
  thomas.blom@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Monika Felixsson / Kirjastovirkailija
  monika.felixsson@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2424
Hannele Heiskanen-Nyström / Palveluesimies
  hannele.heiskanen-nystrom@porvoo.fi   Phone icon 044 288 6511
Helena Helenius / Kirjastoavustaja
  helena.helenius@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Kari Hovi / Kirjastovirkailija
  kari.hovi@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9665
Pasi Hynninen / Kirjastovirkailija
  pasi.hynninen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9604
Heidi Häivälä / Kirjastonhoitaja
  heidi.haivala@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Ulf Johansson / Kirjastoautonkuljettaja
  ulf.johansson@porvoo.fi   Phone icon 0400 214 948
Roger Johansson / Vahtimestari
  roger.johansson@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Elina Karioja / Vs musiikkikirjastovirkailija
  elina.karioja@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9602
Tom Karlsson / Kirjastoautonkuljettaja
  tom.karlsson@porvoo.fi   Phone icon 0400 214 948
Irja Kekäläinen / Kirjastovirkailija
  irja.kekalainen@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2424
Tetta Korhonen / Kirjastonhoitaja
  tetta.korhonen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Merja Koskenlaita / Kirjastovirkailija
  merja.koskenlaita@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2418
Catharina Latvala / Palveluesimies
  catharina.latvala@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2424
Jouni Malmborg / Kirjastovirkailija
  jouni.malmborg@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Helena Nyholm / Kirjastovirkailija
  helena.nyholm@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9604
Lena Pelkonen / Kirjastovirkailija
  lena.pelkonen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9665
Tiina Rajala / Kirjastonhoitaja
  tiina.rajala@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Lasse Rantanen / Kirjastovirkailija
  lasse.rantanen@porvoo.fi   Phone icon 040 1977 212
Tove Selkälä / Kirjastonhoitaja
  tove.selkala@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9610
Laila Sirén / Kirjastoavustaja
  laila.siren@porvoo.fi   Phone icon 040 542 0211
Ninnu Strandvall / Kirjastovirkailija
  ninnu.strandvall@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9608
Maria Suomela / Toimistosihteeri
  maria.suomela@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9607
Marika Sykkö / Kirjastonhoitaja
  marika.sykko@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9609
Anna-Maija Takala / Vs kirjastovirkailija
  anna-maija.takala@porvoo.fi   Phone icon 040 1977 212
Kaisa Tolonen / Palveluesimies
  kaisa.tolonen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9605
Markku Untinen / Erikoiskirjastonhoitaja
  markku.untinen@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9602
Virpi Vilkki / Kirjastovirkailija
  virpi.vilkki@porvoo.fi   Phone icon 0400 256 959
Katri Vuori / Kirjastovirkailija
  katri.vuori@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9608
Annette Wackström-Paananen / Kirjastovirkailija
  annette.wackstrom-paananen@porvoo.fi   Phone icon 019 520 2418
Ann Westerling / Kirjastovirkailija
  ann.westerling@porvoo.fi   Phone icon 040 489 9607
Library consortium
Helle
Established year
1976
Additional info

last modified: 2018-05-23T21:45:37