Karhuvuoren kirjasto

Omatoimiaukioloajat


Aukioloajat tällä viikolla


Tarinatie 1, 48350 Kotka (Isompi kartta)

Saapumisohjeet (Matka.fi)

Puhelinnumerot
Phone icon 040 158 7338 / Asiakaspalvelu
Postiosoite

Sähköposti
karhuvuori.kirjasto@kotka.fi
 
Aineistohaku, varaukset, omat lainat, uusiminen
http://www.kyyti.fi/
Verkkosivut
http://www.kyyti.fi/
Palvelut
Lainaus- ja palautusautomaatit, asiakaskoneet, tulostin ja skanneri, kopiokone. laite
Langaton verkko palvelu
Omatoimikirjasto palvelu
  • Arkisin klo 7 - 21, la, su ja aattoina klo 7 - 16.
Henkilökunta
Sanna Heinonen / kirjastonhoitaja
  sanna.heinonen@kotka.fi   Phone icon 040 620 4818
Sirkku Sirén / Kirjastovirkailija
  sirkku.siren@kotka.fi   Phone icon 040 158 7338
Organisaation henkilöstö
Minna Borgman / kirjastovirkailija
  minna.borgman@kotka.fi   Phone icon 040 688 3751
Airi Halonen / vastaava kirjastonhoitaja
  airi.halonen@kotka.fi   Phone icon 040 571 0328
Irene Hansén / Toimistonhoitaja
  irene.hansen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3755
Sari Heino / Kirjastovirkailija
  sari.heino@kotka.fi   Phone icon 040 688 3750
Sanna Heinonen / kirjastonhoitaja
  sanna.heinonen@kotka.fi   Phone icon 040 620 4818
Satu Hänninen / kirjastonhoitaja
  satu.hanninen@kotka.fi   Phone icon 040 351 9979
Raisa Idström / kirjastoavustaja
  raisa.idstrom@kotka.fi   Phone icon 040 688 3587
Marika Jussila / pedagoginen informaatikko
  marika.jussila@kotka.fi   Phone icon 040 667 4616
Annemari Jäntti / kirjastovirkailija
  anne.jantti@kotka.fi   Phone icon 040 688 3753
Aila Järvinen / vahtimestari
  aila.jarvinen@kotka.fi   Phone icon 040 020 9674
Titi Kalenius / Kirjastonhoitaja
  titi.kalenius@kotka.fi   Phone icon 040 688 3753
Markku Kesti / osastonjohtaja, lasten- ja nuortenosasto
  markku.kesti@kotka.fi   Phone icon 040 630 6240
Karin Korhonen / Kirjastovirkailija
  karin.korhonen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3587
Katariina Kupiainen / kirjastotoimenjohtaja
  katariina.kupiainen@kotka.fi   Phone icon 040 093 5923
Anu Laine / kirjastovirkailija
  anu.laine@kotka.fi   Phone icon 040 688 3750
Helena Lammenaho / kirjastovirkailija
  helena.lammenaho@kotka.fi   Phone icon 040 688 3587
Leena Lehtola / Vahtimestari
  leena.lehtola@kotka.fi   Phone icon 040 020 9674
Maija Muttonen / Kirjastovirkailija
  maija.muttonen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3750
Tarja Mäkinen / Osastonjohtaja
  tarja.makinen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3757
Helena Mänttäri / kirjastonhoitaja
  helena.manttari@kotka.fi   Phone icon 040 530 3056
Kati Nieminen / Kirjastoautovirkailija-kuljettaja
  kati.nieminen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3751
Heidi Nurminen / Kirjastoavustaja
  heidi.nurminen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3753
Leena Peljo / Kirjastovirkailija
  leena.peljo@kotka.fi   Phone icon 040 688 3753
Anne Pylkkänen / Kirjastoavustaja
  anne.pylkkanen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3753
Anne Ruonala / Osastonjohtaja
  anne.ruonala@kotka.fi   Phone icon 040 038 1442
Tutta Ruonala / kirjastovirkailija
  tutta.ruonala@kotka.fi   Phone icon 040 688 3750
Kaarina Saarimäki-Huttunen / kirjastovirkailija
  kaarina.saarimaki-huttunen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3587
Lea Salo / informaatikko
  lea.salo@kotka.fi   Phone icon 040 668 5626
Seija Salo-Kiminki / erikoiskirjastovirkailija
  seija.salo-kiminki@kotka.fi   Phone icon 040 773 5658
Sirkku Sirén / Kirjastovirkailija
  sirkku.siren@kotka.fi   Phone icon 040 158 7338
Kaisa Teikari / Kirjastovirkailija
  kaisa.teikari@kotka.fi   Phone icon 040 688 3753
Jarmo Tikka / Informaatikko
  jarmo.tikka@kotka.fi   Phone icon 040 828 6345
Kirsi Trygg / Kirjastovirkailija
  kirsi.trygg@kotka.fi   Phone icon 040 688 3750
Esa Turunen / Kirjastoautonkuljettaja
  esa.turunen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3751
Merja Viljakainen / Kirjastovirkailija
  merja.viljakainen@kotka.fi   Phone icon 040 688 3750
Anne Vilska / Kirjastovirkailija
  anne.vilska@kotka.fi   Phone icon 040 688 3587
Seutuyhteistyö
Kyyti
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2018-04-23T02:15:09