Hattulan pääkirjasto

Aukioloaikoja ei löytynyt

Aukioloajat tällä viikolla


Puhelinnumerot
Phone icon 050 509 0335 / Puhelin
Postiosoite
Kauppatie 3
13720 PAROLA
Sähköposti
hattulan.kirjasto@hattula.fi
Rakennus: Juteini-talo
 
Henkilökunta
Liisa Jenu / Kirjastovirkailija
  liisa.jenu@hattula.fi   Phone icon 050 5090 103
Kari Koivisto / kirjastoautonkuljettaja
  kari.koivisto@hattula.fi   Phone icon 050 3710 528
Raija Linna / Kirjastovirkailija
  raija.linna@hattula.fi   Phone icon 050 5090 323
Minna Linna-Vuori / Kirjasto- ja kulttuuritoimenjohtaja
  minna.linna-vuori@hattula.fi   Phone icon 050 5522 896
Pilvi Mikkola / Kirjastovirkailija
  pilvi.mikkola@hattula.fi   Phone icon 050 4698 479
Jaana Saari / Palveluneuvoja, Kunnan palvelupiste
  jaana.saari@hattula.fi   Phone icon 050 5778 722
Sari Tilder / Kirjastovirkailija
  sari.tilder@hattula.fi   Phone icon 0503508229
Seutuyhteistyö
VANAMO
Perustamisvuosi
1857
Lisätietoja

muokattu viimeksi: 2018-04-23T02:16:07