Kampuskirjasto (Seinäjoen ammattikorkeakoulun kirjasto)

Yhteystiedot

Osoite Postiosoite Sähköposti
Kampuskirjasto (Seinäjoen ammattikorkeakoulun kirjasto)
Kampusranta 9 A (Frami A)
60320 Seinäjoki
Kampuskirjasto (Seinäjoen ammattikorkeakoulun kirjasto)
PL 97
60101 SEINÄJOKI
kampuskirjasto@seamk.fi

Puhelinnumerot

Osasto Numero
Asiakaspalvelu 040 830 0410 & 020 124 5040
Puhelujen hinnat 8,4 snt/min (sis. alv 24%)

Henkilökunta

Nimi Työnimike Yhteystiedot
Tuula Ala-Hakuni Suunnittelija E-aineistot, verkkopalvelut, verkkoviestintä tuula.ala-hakuni@seamk.fi 02 0124 5041
Leena Elenius Informaatikko Tiedonhankinnan opetus: sosiaaliala, kulttuurituotanto, kirjasto- ja tietopalvelu, vanhustyö. Kirjaston viestintä ja markkinointi. leena.elenius@seamk.fi 02 0124 5046
Paula Isoaho Suunnittelija Verkkopalvelut, tiedonhankinnan opetus: tekniikka paula.isoaho@seamk.fi 02 0124 5049
Minna Karvonen Tietopalvelusihteeri Asiakaspalvelu, kirjahankinnat, opinnäytetyöt, SeAMK henkilöstön julkaisuluettelo minna.karvonen@seamk.fi 02 0124 5047
Tarja Koskimies Kirjastonjohtaja tarja.koskimies@seamk.fi 02 0124 5042
Jaana Latvanen Informaatikko Tiedonhankinnan opetus: liiketalous ja yrittäjyys. TKI. SeAMK-julkaisutoiminta jaana.latvanen@seamk.fi 02 0124 4941
Mervi Löytynoja Tietopalvelusihteeri Asiakaspalvelu, kirjahankinnat, kaukopalvelu mervi.loytynoja@seamk.fi 02 0124 5044
Jarkko Meronen Suunnittelija Tietojärjestelmät, verkkopalvelut, Urkund, Theseus jarkko.meronen@seamk.fi 02 0124 5048
Anne Pakkanen Tietopalvelusihteeri Asiakaspalvelu, kirjahankinnat, lehtitilaukset, julkaisumyynti, maakuntakorkeakoulu-yhteyshenkilö anne.pakkanen@seamk.fi 02 0124 5045
Sari Ritoniemi Tietopalvelusihteeri Asiakaspalvelu, kirjahankinnat, laskutus sari.ritoniemi@seamk.fi 02 0124 5455