Riihikosken kirjasto

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


, 21870 Pöytyä (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 040 672 2967 / Telefon
Phone icon 040 672 2967 / Lainaustoimisto
Phone icon 040 672 2967 / Hankintaehdotukset
Phone icon 040 672 2967 / Aineiston uusinta
Phone icon 040 672 2967 / Aineiston varaaminen
Phone icon 040 143 5701 / Hallinto
Postadress
Yläneentie 6
21870
E-mail
kirjasto@poytya.fi
Bygt:1989
 
Enhetens personal
Minna Leinonen / Kirjastonhoitaja
  minna.leinonen@poytya.fi   Phone icon 040 672 2967
Seija Saarinen / Kirjastovirkailija
  seija.saarinen@poytya.fi   Phone icon 040 672 2967
Hela personalen
Taina Jaakkola / Kirjastonhoitaja
  taina.jaakkola@poytya.fi   Phone icon 040 672 2670
Terhi Laine / Kirjastonhoitaja
  terhi.laine@poytya.fi   Phone icon 040 672 2968
Minna Leinonen / Kirjastonhoitaja
  minna.leinonen@poytya.fi   Phone icon 040 672 2967
Riikka Närvä-Haaksi / Kirjastovirkailija
  riikka.narva-haaksi@poytya.fi   Phone icon 040 672 2968
Seija Saarinen / Kirjastovirkailija
  seija.saarinen@poytya.fi   Phone icon 040 672 2967
Laila Uusitalo / Kirjastotoimenjohtaja
  laila.uusitalo@poytya.fi   Phone icon 040 143 5701
Leena Viljanen / Kirjastovirkailija
  leena.viljanen@poytya.fi   Phone icon 040 672 2670
Biblioteksgrupp
Loisto
Grundat år
1861
Tillägsinformation
  • Celia-äänikirjoja lukemisesteisille

  • Suuritekstinen kirjallisuus
    Kirjastossa on jonkin verran suuritekstistä kirjallisuutta. Hyvät valikoimat äänikirjoja sekä todella runsaasti Celia äänikirjoja heille, joilla on niihin oikeudet. Kysy lisää kirjastosta.

sist uppdaterat: 2018-04-26T00:45:09