Klaukkalan kirjasto

Inga öppettider hittades

Öppettider denna vecka


Kuonomäentie 2, 01800 Nurmijärvi (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 040 317 2550 / Telefon
Phone icon 040 317 2552 / Neuvonta / tietopalvelu
Postadress
Kuonomäentie 2
01800
E-mail
klaukkala.kirjasto@nurmijarvi.fi
 
Enhetens personal
Mirkka Alanko / kirjastovirkailija
  mirkka.alanko@nurmijarvi.fi
Raija Elg / kirjastovirkailija
  raija.elg@nurmijarvi.fi
Virpi Eriksson / kirjastoapulainen
  virpi.eriksson@nurmijarvi.fi
Outi Hankala / kirjastovirkailija
  outi.hankala@nurmijarvi.fi
Tuula Helve / kirjastovirkailija
  tuula.helve@nurmijarvi.fi
Anu Kalliola / kirjastonhoitaja
  anu.kalliola@nurmijarvi.fi
Pirkko Karjalainen / kirjastovirkailija
  pirkko.karjalainen@nurmijarvi.fi
Katja Korkeila / kirjastonhoitaja
  katja.korkeila@nurmijarvi.fi
Eeva-Liisa Koski / kirjastonhoitaja
  eeva-liisa.koski@nurmijarvi.fi
Anne Kurppa / kirjastovirkailija
  anne.kurppa@nurmijarvi.fi
Ulla Myrskog / kirjastovirkailija
  ulla.myrskog@nurmijarvi.fi
Katri Rahkola / kirjastopäällikkö
  katri.rahkola@nurmijarvi.fi   Phone icon 040 317 2551
Anne Sirainen / kirjastovirkailija
  anne.sirainen@nurmijarvi.fi
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2018-05-21T19:45:09