Pääkirjasto (Orimattila)

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


, 16300 Orimattila (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 044 781 3568 / Telefon
Phone icon 040 186 4840 / Kirjastotoimenjohtaja
Phone icon 044 781 3569 / Kaukopalvelu
Postadress
Lahdentie 65
16300
E-mail
orimattilan.kirjasto@orimattila.fi
 
Enhetens personal
Tanja Elonen / Kirjastonhoitaja
  tanja.elonen@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3571
Anne Forssell / Kirjastovirkailija
  anne.forssell@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3575
Ulla Kaija / Kirjastovirkailija
  ulla.kaija@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3574
Elina Kelovesi / Kirjastovirkailija
  elina.kelovesi@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3570
Leena Majala-Heino / Kirjastovirkailija
  leena.majala-heino@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3730
Minna Mäkelä / Kirjastovirkailija
  minna.makela@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3573
Hela personalen
Tanja Elonen / Kirjastonhoitaja
  tanja.elonen@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3571
Anne Forssell / Kirjastovirkailija
  anne.forssell@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3575
Ulla Kaija / Kirjastovirkailija
  ulla.kaija@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3574
Elina Kelovesi / Kirjastovirkailija
  elina.kelovesi@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3570
Tapio Laine / kirjastovirkailija
  tapio.laine@orimattila.fi   Phone icon 040 035 3834
Leena Majala-Heino / Kirjastovirkailija
  leena.majala-heino@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3730
Minna Mäkelä / Kirjastovirkailija
  minna.makela@orimattila.fi   Phone icon 044 781 3573
Biblioteksgrupp
LASTU
Grundat år
1859
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2018-04-23T22:15:09