Pyhäselkä bibliotek

Självbetjäning


Öppettider denna vecka


Opettajantie 3 a, 82200 Joensuu (Visa större karta)

Hur anlända (Matka.fi)

Telefonnummer
Phone icon 050 315 6596 / Telefon
Phone icon 050 315 6595 / Kirjastonjohtaja Irina Halminen
Postadress
Opettajantie 3 a
82200 Hammaslahti
E-mail
pyhaselankirjasto@joensuu.fi
 
Enhetens personal
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6595
Tuovi Simonen / kirjastovirkailija
  tuovi.simonen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6596
Juhani Tiainen / kirjastovirkailija
  juhani.tiainen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6596
Hela personalen
Merja Eronen / kirjastovirkailija
  merja.eronen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6598
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / Kirjastonjohtaja
  irina.halminen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / Kirjastonjohtaja
  irina.halminen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6595
Irina Halminen / kirjastonjohtaja
  irina.halminen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6595
Sirpa Havukainen / kirjastovirkailija
  sirpa.havukainen@joensuu.fi   Phone icon 050 380 2408
Riitta-Mari Hiltunen / kirjastovirkailija
  riitta-mari.hiltunen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 6274
Paula Hirvonen / kirjastovirkailija
  paula.hirvonen@joensuu.fi   Phone icon 050 443 3113
Henna Honkanen / kirjastovirkailija
  henna.honkanen@joensuu.fi   Phone icon 050 380 2411
Jukka Honkanen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  jukka.honkanen@joensuu.fi   Phone icon 050 514 6000
Jari Huovinen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  jari.huovinen@joensuu.fi   Phone icon 0500 183 016
Saila Ikonen / kirjastovirkailija
  saila.ikonen@joensuu.fi   Phone icon 050 431 4921
Roosa Immonen / kirjastovirkailija
  roosa.immonen@joensuu.fi   Phone icon 050 443 3113
Satu Issakainen / kirjastovirkailija
  satu.issakainen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 2249
Heli Itkonen-Vesa / informaatikko
  heli.itkonen-vesa@joensuu.fi   Phone icon 050 442 5773
Tatu Kaihua / kirjastovirkailija
  tatu.kaihua@joensuu.fi   Phone icon 050 405 8914
Pasi Kallinen / järjestelmänkehittäjä
  pasi.kallinen@joensuu.fi   Phone icon 050 449 7763
Riitta Kangas / palvelupäällikkö
  riitta.kangas@joensuu.fi   Phone icon 050 310 4914
Anneli Karhu / toimistosihteeri
  anneli.karhu@joensuu.fi   Phone icon 050 441 1520
Henna Karttunen / kirjastovirkailija
  henna.karttunen@joensuu.fi   Phone icon 050 443 3113
Taru Karttunen / tp. kirjastovirkailija
  taru.karttunen@joensuu.fi   Phone icon 050 330 4156
Heli Karvinen / kirjastovirkailija
  heli.karvinen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 2246
Suvi Katves / kirjastonhoitaja
  suvi.katves@joensuu.fi   Phone icon 050 443 3113
Leena Kettunen / kirjastovirkailija
  leena.kettunen@joensuu.fi   Phone icon 050 401 5298
Arja Kiiskinen / kirjastovirkailija
  arja.kiiskinen@joensuu.fi   Phone icon 050 330 4017
Päivi Kiiskinen-Mustonen / kirjastonhoitaja
  paivi.kiiskinen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6996
Päivi Knuutinen / kirjastovirkailija
  paivi.knuutinen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 2247
Liisa Konttinen / kirjastoavustaja
  liisa.konttinen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6591
Merja Koponen / Kirjastovirkailija
  merja.koponen@joensuu.fi   Phone icon 050 310 9669
Jarmo Koskimies / kirjastovirkailija
  jarmo.koskimies@joensuu.fi   Phone icon 050 441 2249
Ulla Kröger / kirjastovirkailija
  ulla.kroger@joensuu.fi   Phone icon 050 330 4156
Anita Kuronen / toimistosihteeri
  anita.kuronen@joensuu.fi   Phone icon 050 443 4008
Eeva-Liisa Kuusisto / kirjastovirkailija
  eeva-liisa.kuusisto@joensuu.fi   Phone icon 050 405 8914
Tuula Laaksonen / kirjastovirkailija
  tuula.laaksonen@joensuu.fi   Phone icon 050 406 5992
Martti Laukkanen / kirjastovirkailija
  martti.laukkanen@joensuu.fi   Phone icon 050 592 8126
Satu Leppänen / kirjastoavustaja
  satu.leppanen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6591
Satu Lihavainen / palvelupäällikkö
  satu.lihavainen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6588
Vesa Liminka / Kirjastonjohtaja
  vesa.liminka@joensuu.fi   Phone icon 050 432 3294
Vesa Liminka / kirjastonjohtaja
  vesa.liminka@joensuu.fi   Phone icon 050 432 3294
Vesa Liminka / kirjastonjohtaja
  vesa.liminka@joensuu.fi   Phone icon 050 432 3294
Eija Marjomaa / kirjastovirkailija
  eija.marjomaa@joensuu.fi   Phone icon 050 330 4349
Hanna Mielonen / tp. kirjastovirkailija (31.5.2018 saakka)
  hanna.mielonen@joensuu.fi   Phone icon 050 310 9760
Tiina Muikku / kirjastovirkailija
  tiina.muikku@joensuu.fi   Phone icon 050 330 4349
Sirkku Mustalahti / kirjastonjohtaja
  sirkku.mustalahti@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6593
Merja Mustonen / kirjastonjohtaja
  merja.mustonen@joensuu.fi   Phone icon 050 337 8460
Marjo Nevalainen / kirjastovirkailija
  marjo.nevalainen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 6274
Kirsti Niemeläinen / kirjastovirkailija
  kirsti.niemelainen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 6274
Kirsi Nieminen / vs. kirjastonjohtaja
  kirsi.nieminen@joensuu.fi   Phone icon 050 310 5459
Jouni Nylund / kirjastovirkailija-kuljettaja
  jouni.nylund@joensuu.fi   Phone icon 040 037 4756
Tanja Nyman / kirjastonjohtaja
  tanja.nyman@joensuu.fi   Phone icon 044 755 9298
Miia Oksman / kirjastovirkailija
  miia.oksman@joensuu.fi   Phone icon 050 442 0096
Markku Palola / vahtimestari
  markku.palola@joensuu.fi   Phone icon 050 343 7845
Sirpa Parkkinen / kirjastovirkailija
  sirpa.parkkinen@joensuu.fi   Phone icon 050 311 6358
Jonna Pennanen / kirjastovirkailija
  jonna.pennanen@joensuu.fi   Phone icon 050 330 4017
Katri Pesonen / informaatikko
  katri.pesonen@joensuu.fi   Phone icon 050 309 2591
Sirpa Pesonen / kirjastovirkailija
  sirpa.pesonen@joensuu.fi   Phone icon 050 592 8126
Katri Piepponen / informaatikko
  katri.piepponen@joensuu.fi   Phone icon 050 433 9852
Leena Pirkanaho / kirjastonhoitaja
  leena.pirkanaho@joensuu.fi   Phone icon 050 405 8914
Pirjo Pulkkinen / kirjastovirkailija
  pirjo.pulkkinen@joensuu.fi   Phone icon 050 431 4921
Tuija Purmonen / kirjastovirkailija
  tuija.purmonen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 6274
Jukka Puustinen / kirjastovirkailija
  jukka.puustinen@joensuu.fi   Phone icon 050 443 5001
Ulla Pötsönen / informaatikko
  ulla.potsonen@joensuu.fi   Phone icon 050 309 2591
Sari Pöyhönen / kirjastovirkailija
  sari.poyhonen@joensuu.fi   Phone icon 050 310 9669
Eija Rajamäki / kirjastovirkailija
  eija.rajamaki@joensuu.fi   Phone icon 050 469 8722
Auli Rantasalo / kirjastovirkailija
  auli.rantasalo@joensuu.fi   Phone icon 050 310 9746
Asko Reittu / vahtimestari
  asko.reittu@joensuu.fi   Phone icon 050 343 7845
Mari Rintala / kirjastonhoitaja
  mari.rintala@joensuu.fi   Phone icon 050 443 5899
Mari Rintala / lasten- ja nuortenkirjastonhoitaja
  mari.rintala@joensuu.fi   Phone icon 050 443 5899
Ritva Ronkainen / kirjastovirkailija
  ritva.ronkainen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6594
Kirsti Rummukainen / kirjastovirkailija
  kirsti.rummukainen@joensuu.fi   Phone icon 050 441 2246
Lahja Ruottinen / kirjastovirkailija
  lahja.ruottinen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6590
Seija Salminen / informaatikko
  seija.salminen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6599
Soila Salo / kirjastovirkailija
  soila.salo@joensuu.fi   Phone icon 050 443 1197
Markku Sarlund / informaatikko
  markku.sarlund@joensuu.fi   Phone icon 050 919 6248
Tiina Seppänen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  tiina.seppanen@joensuu.fi   Phone icon 050 018 3016
Tuovi Simonen / kirjastovirkailija
  tuovi.simonen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6596
Heidi Sivonen / kirjastovirkailija
  heidi.sivonen@joensuu.fi   Phone icon 050 380 2411
Marja Soisalo / kirjastovirkailija
  marja.soisalo@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6600
Kai Sormunen / informaatikko
  kai.sormunen@joensuu.fi   Phone icon 050 406 5334
Marjatta Sorsa / kirjastovirkailija
  marjatta.sorsa@joensuu.fi   Phone icon 050 441 2249
Ulla Suhonen / kirjastovirkailija
  ulla.suhonen@joensuu.fi   Phone icon 050 442 0096
Noora Tervola / kirjastovirkailija
  noora.tervola@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6594
Juhani Tiainen / kirjastovirkailija
  juhani.tiainen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6596
Anniina Tikkanen / kirjastovirkailija
  anniina.tikkanen@joensuu.fi   Phone icon 050 469 8722
Pekka Toivanen / kirjastovirkailija-kuljettaja
  pekka.toivanen@joensuu.fi   Phone icon 050 592 8126
Timo Torvinen / kirjastonhoitaja
  timo.torvinen@joensuu.fi   Phone icon 0400172000
Riitta Tukiainen / palvelupäällikkö
  riitta.tukiainen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6592
Leena Turunen / kirjastovirkailija
  leena.a.turunen@joensuu.fi   Phone icon 050 401 5298
Anja Väisänen / kirjastovirkailija
  anja.vaisanen@joensuu.fi   Phone icon 050 330 4349
Merja Wasenius / kirjastovirkailija
  merja.wasenius@joensuu.fi   Phone icon 050 443 5001
Raili Westman-Tolvanen / kirjastoavustaja
  raili.westman-tolvanen@joensuu.fi   Phone icon 050 315 6591
Biblioteksgrupp
Vaara-kirjastot
Grundat år
1924
Tillägsinformation

sist uppdaterat: 2018-04-21T04:46:03